Щоб затишно й по-домашньому: метрополітен Києва закупить електрочайники та мікрохвильовки

У запеклій тендерній боротьбі за постачання електричних побутових приладів для співробітників метро перемогла компанія з найменшою первинною пропозицією

метрополітен електричні побутові прилади закупівля
Тепер можна і чаю випити, і обід розігріти

Столична підземка готується до зими та холодів, заздалегідь піклуючись про своїх робітників. Та й не все ж думати про пасажирів, закуповуючи новий оббивний матеріал для сидінь або лампочки для фойє станцій та вагонів. Нова закупівля Київського метрополітену їх явно не стосується, адже мова йде про електричні чайники та мікрохвильові печі. 

Тендер про закупівлю був оголошений 1 серпня, менш ніж за два тижні провели аукціон, і навіть впорались дешевше, ніж планували. Очікувана вартість була оголошена у розмірі 207 тис. 383 грн, і серед чотирьох претендентів на постачання побутових електроприладів перемогу отримала компанія, що запропонувала 194 тис. 400 грн. До речі, їхня остаточна пропозиція була знижена на 5 тис. грн і склала 189 тис. 900 грн.

За ці гроші метрополітен має отримати 140 електричних побутових приладів. Це 85 електрочайників із нержавійки чи пластику з елементами нержавійки та 55 мікрохвильових печей. Вони мають бути двох типів: 30 з об’ємом камери 20 л та 25 - трохи більше, з камерами на 23 л. Обов’язкова умова - наявність функції розморожування. Усі електроприлади повинні мати гарантійний термін 12 місяців та бути виготовленими не раніше 2022 року. До того ж у постачальника чимало часу для забезпечення підземки чайниками та печами - доставити техніку він має до кінця травня 2025 року.

Витрати на метро Києва за 4 роки перевищили 15 млрд гривень

Нагадаємо, Інформатор розповідав, що Київський метрополітен здійснив понад дві тисячі закупівель за останні чотири роки, а тільки за перше півріччя 2024-го уклав угоди на один мільярд гривень. Суми цих контрактів зростали з року в рік, починаючи з 2021 року. І якщо у 2021 році це було 537 млн грн, у 2022-му - 546 млн грн, у 2023-му - 1,4 млрд грн, то за перші пів року 2024 року метрополітен уклав угоди на 1 млрд грн. 

Крім того, ми писали про скандал, у який потрапило КП "Київський метрополітен" на початку липня. Підприємство оголошувало набір на посаду машиністів, і на заклик відгукнулося кілька жінок. Одна з них поділилася враженнями від співбесіди з керівництвом одного із депо столичного метро. Ймовірно, працювати у підземці вона все ж не буде: каже, "начальство" усіляко відмовляло її та інших пошукачок роботи від спроб влаштуватись машиністами.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube