Інформаційне агентство Інформатор працює 24/7 без перерв та свят. Ми обираємо для вас найважливіші, оперативні та достовірні новини Києва. Наші журналісти цілодобово стежать за життям міста та оперативно реагують на всі важливі події, навіть у нічний час. Ми не захищаємо інтереси чиновників та великого бізнесу, ми пропагуємо журналістику факту.

АДРЕСА:

Київ, вулиця Джона Маккейна, 3А

КОНТАКТИ:

— kiev@informator.ua

Технічні питання – звертатись на почту hello@uastar.dev

З питань розміщення реклами звертайтесь sale@informator.ua або за номером (097) 497 02 28.

Доєднуйтесь до нас у Facebook. Там на вас чекають прямі включення з усіх подій та подій Києва, гарячі обговорення найважливіших інфоприводів міста та України, корисні оголошення та найактуальніші новини.

Наша сторінка в Instagram – це прекрасний і дивовижний Київ з його заходами й світанками, його обличчями та модою, його примхливою погодою та мінливим настроєм. Але не тільки! Щотижня ми даруємо своїм передплатникам квитки на концерти та культові фестивалі Києва. Передплатіть, щоб не пропустити!

Для зручності читачів у нас працює спеціальний бот у месенджері Telegram — приєднавшись до нього, ви завжди зможете отримати найоперативніші новини прямо на ваш телефон або планшет.

Наші автори

Наша дружна команда

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.