Резервація середнього класу: у Києві продають будівлю магазину поряд з ЖК Комфорт-Таун

Читать на русском

Споруду площею майже у 4 тисячі "квадратів" виставлено на продаж за 5,3 млн доларів США, а угода з нинішніми орендарями підписана до 2029 року

Читать на русском
Продаж об'єктів комерційної нерухомості у Києві
Будівлю було зведено близько 20 років тому поряд з одним із найвідоміших преміальних ЖК столиці

Споруду площею майже у 4 тисячі "квадратів" виставлено на продаж за 5,3 млн доларів США, а угода з нинішніми орендарями підписана до 2029 року

У Києві виставлено на продаж ще один об'єкт нежитлової нерухомості, приміщення магазину поряд з ЖК "Комфорт Таун" у Дарницькому районі на столичному Лівобережжі. Площа будівель складає майже 4 тисячі квадратних метрів, а разом з ними до нового власника перейде і нинішній орендар. Втім, ціна об'єкту є аж надто високою, як для подібної нерухомості - в інших районах міста можна знайти торгівельні площі для інвестування на 20-30% дешевше.

Торгівельно-офісний центр на два поверхи з підвалом, власною котельнею, санвузлами тощо було побудовано у 2001-2010 роках. Наразі головним орендарем є продуктовий рітейлер, договір з яким підписаний до 2029 року, а головною перевагою об'єкту є розташування поряд з ЖК "Комфорт-Таун", який є, по суті, повноцінним мікрорайоном міста з власною інфраструктурою та мешканцями, що належать до середнього класу і, відповідно, мають досить високу купівельну спроможність.

Приміщення магазину виставлено на продаж за 5,3 млн доларів
Приміщення магазину виставлено на продаж за 5,3 млн доларів

У оголошенні зазначається, що будівля продається разом з земельною ділянкою площею 0,44 га, договір оренди щодо якої було підписано також до 2029 року. Новий покупець може придбати корпоративні права юрособи, на яку оформлено об'єкт комерційної нерухомості, або прийняти його на баланс власної юридичної особи. Втім, ціна будівлі, зазначена в оголошенні, є доволі високою: приміщення продається за 5,34 млн доларів США.

Для прикладу, будівлю "Квіти України", трохи меншу за площею, що розташована "на першій лінії" у Шевченківському районі Києва (історичний центр міста - у пішій доступності) продають нині за трохи більше, ніж 5 млн доларів США. А майже вдвічі більший за площею ТРЦ "Дивосвіт" (будинок з верблюдами на Оболоні) виставлено за ціною у 4,4 млн доларів.

ТРЦ з видом на храм мормонів та квартира-планетарій

Нагадаємо, Інформатор повідомляв, що у Києві виставлено на продаж декілька об'єктів комерційної нерухомості, що знаходяться у потенційно дуже привабливих місцях з точки зору транспортного та пішохідного трафіку. Йдеться про ТРЦ на Кільцевій (розташовується на Борщагівці, і виходить фасадом на трасу) - там до війни розміщувався один з київських магазинів Leroy Merlin. Також продається меблевий торгівельний центр "Б-52".

Також ми розповідали про унікальний об'єкт житлової нерухомості, що продається у центрі Києва. Мова про квартиру-планетарій з куполом за 10 мільйонів доларів. Вона розташована в житловому комплексі Diamond Hill на вулиці Івана Мазепи в Печерському районі столиці. Її площа складає 1 га, а родзинкою є купол, що височить над залою на другому поверсі.

Дивіться відео від Інформатора: нікого не обговорювати, не злитися та намагатися бути добрими - які ще поради дає астрологиня Анна Карпєєва українцям, щоб вдало пережити несприятливий високосний 2024-й рік.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.