У Києві зросла кількість постраждалих через ракетну атаку рф - де можна отримати допомогу

Читать на русском

Постраждалим надають медичну, психологічну та матеріальну допомогу

Читать на русском
Обстріл Києва
У Києві кількість постраждалих внаслідок ракетної атаки окупантів зросла до 40 людей

Постраждалим надають медичну, психологічну та матеріальну допомогу

У Києві зросла кількість поранених внаслідок ракетної атаки 7 лютого. Станом на 14:29 відомо про 40 поранених громадян. У Голосіївському районі столиці розгорнули штаб допомоги постраждалим.

Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації (КМДА). У школі №286 Голосіївського району розгорнули штаб допомоги постраждалим внаслідок ворожої атаки. Освітній заклад розташований за адресою: вулиці Академіка Заболотного, 6-А.

У штабі постраждалі можуть зігрітися, випити чаю, пообідати, отримати медичну та психологічну допомогу, а також консультацію щодо подальших кроків. Отримати консультацію щодо одноразової матеріальної допомоги можна за номерами: 044 257 71 83, 044 257 01 34.

Станом на 13:00 у штаб звернулись 65 жителів щодо фіксації пошкоджень майна. Також Голосіївська районна держадміністрація збирає інформацію щодо потреб у забезпеченні тимчасовим житлом сімей.

"За оновленими даними, внаслідок ракетного удару в столиці загинуло 4 людини. 40 отримали поранення. Дані оперативного зведення уточнюються", - заявив начальник КМВА Сергій Попко. 

Офіс генпрокурора про ракетний обстріл столиці

Зранку 7 лютого 2024 року російські окупанти, в порушення законів та звичаїв війни, здійснили обстріл столиці ймовірно крилатими ракетами. Зафіксовано падіння уламків ракет у Деснянському та Голосіївському районах.

В Голосіївському районі внаслідок падіння уламків ракети на житловий багатоповерховий будинок сталася пожежа в кількох квартирах. Також в Голосіївському районі загорілася будівля СТО, згоріло або пошкоджено близько 40 авто. У Деснянському районі пошкоджено високовольтні кабелі. Є загиблі та поранені. Розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України).

Яку загрозу несуть балістичні РАКЕТИ

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.