Попит народжує пропозицію: під ТЦК у Києві вже продають місця у чергах - скільки коштує і хто заробляє

Читать на русском

Щоб не вистоювати у чергах, що розтягнулися на декілька днів під Центрами комплектування у столиці, військовозобов'язаним пропонують скористатися послугою спритників, які готові пропустити замість себе за 1 тис. грн

Читать на русском
Місця у чергах до ТЦК продають по 1 тис. грн
Стояти у чергах, які тривають днями, незручно - цим і користуються ділки, що почали заробляти на забезпечених киянах

Щоб не вистоювати у чергах, що розтягнулися на декілька днів під Центрами комплектування у столиці, військовозобов'язаним пропонують скористатися послугою спритників, які готові пропустити замість себе за 1 тис. грн

У Києві продають місця у чергах під ТЦК, де військовозобов'язані чекають іноді по декілька діб, щоб оновити свої дані чи стати на облік. Попит народжує пропозицію: ймовірно, послугами спритників користуються громадяни, яким не надто хочеться витрачати робочий час на стояння у чергах. Ціна за місце коштує 1 тис. грн, причому саме ж керівництво ТЦК "в курсі" маленького бізнесу.

Про виникнення нової послуги, що побудована на економії часу для військовозобов'язаних, розповів у Facebook нардеп від партії "Голос" Андрій Осадчук. Причому, за його словами, про бізнес винахідливих киян йому розповів під час зустрічі у одному з київських ТЦК сам же керівник центру з комплектування.

"Незламні. Вчора один керівник ТЦК в Києві скаржився мені, що чергу на вулиці під ТЦК продають. По 1000 грн", - зазначив нардеп у дописі, в коментарях до нього зазначивши, що днями був у ТЦК і переконався у тенденції самостійно.

Цікаво, що деякі з підписників депутата у коментарях під постом повідомили про ту ж-таки тенденцію: Олександр Риков розповів, що біля одного з ТЦК столиці побачив, як відвідувачі домовляються про щось на парковці неподалік, інші дописувачі зазначили, що така сама ситуація спостерігається в Черкасах.

Не виключено, що з ситуації користаються професійні "вирішувачі проблем", чи "бігунки". Як днями писав Інформатор, вони саме активізувалися останнім часом, опрацьовуючи запити відвідувачів Територіальних сервісних центрів МВС. Це стало можливим через застарілу систему взаємодії менеджменту ТСЦ з клієнтами, яким створюють некомфортні умови. Наприклад, замість того, щоб встановити у відділеннях POS-термінали, у Дніпрі та Стриї (Львівська обл.) людей відправляють сплачувати за послуги до розташованих поряд МАФів-"банків", що непогано заробляють просто на самому опрацюванні таких платежів.

"Ветеринарний" фейк від росіян про роботу ТЦК та справжні проблеми при уточненні даних

Нагадаємо, днями Інформатор повідомляв, що російська пропаганда вигадала новий фейк про роботу ТЦК у Києві. Цього разу окупанти у мережі активно поширюють фейкову інформацію про те, що в Київському ТЦК нібито працює ветеринар, який робить висновки про придатність до військової служби. Ця інформація не відповідає дійсності і є черговою брехнею фейкометників Кремля.

Також ми писали, що, найімовірніше, ТЦК по всій Україні, а надто - у Києві, не вдасться за стислі терміни провести уточнення облікових даних усіх громадян, що підлягають взяттю на військовий облік. Це свідчить з моделювання процесу уточнення, яке провели журналісти видання "Тексти". А відтак, підписання президентом багатостраждального законопроєкту про мобілізацію є, радше, управлінським рішенням, виконати яке неможливо - і у підсумку воно лише додасть хаосу в роботі державного апарату.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.