У поліції Києва відкрили гурток Юний кінолог для дітей з їхніми собаками: як записатися

Читать на русском

Гурток "Юний кінолог" розпочне роботу на базі Кінологічного центру Головного управління Нацполіції у місті Києві з 25 травня

Читать на русском
Тварини, поліція Києва
Поліцейські-кінологи діляться своїм досвідом виховання чотирилапих

Гурток "Юний кінолог" розпочне роботу на базі Кінологічного центру Головного управління Нацполіції у місті Києві з 25 травня

У столиці відкрили гурток «Юний кінолог» у якому поліцейські чекають діток та їх песиків. Про це 18 травня повідомили в Головному управлінні Нацполіції у місті Києві.

У поліції повідомили, що діти зможуть ознайомитися з роботою кінологічної служби, навчитися методів взаєморозуміння з чотирилапими, правилам догляду і спілкування з собаками та дресируванню.

«Поліцейські-кінологи поділяться своїм досвідом виховання чотирилапих, навчать малечу базовим командам та основним правилам поведінки з собакою. Заняття у гуртку сприятимуть засвоєнню знань про виховання їх улюбленців та розвитку у діток почуття поваги до тварин», - зазначили у поліції.

У поліції Києва відкрили гурток Юний кінолог для дітей з їхніми улюбленцями: коли розпочнуться заняття 1

Гурток розпочне роботу на базі Кінологічного центру Головного управління Національної поліції у місті Києві з 25 травня та в подальшому працюватиме щосуботи з 10:00 год до 12:00 год.

Що відомо про кінологів?

Професія кінолога вважається нетривіальною, в Україні поки що немає жодного навчального закладу, в якому цілеспрямовано вивчають таку професію. Саме тому важливо самостійно знаходити про неї інформацію, щоб бути впевненими у своєму виборі.

Усі собаки, яких виховують кінологи, відрізняються між собою за навичками. Служб усього три:

  • Конвойна і патрульно-постова - такі собаки шукають слід "по гарячому", саме їх привозять на місце події, до того ж, у таких тварин є навичка конвоювання.
  • Розшукова - елітний підрозділ, куди потрапляють далеко не всі собаки через суворий відбір. Такі тварини можуть взяти слід навіть через кілька днів або за особистими речами знайти людину.
  • Пошук вибухівки або наркотиків - собаки з цієї служби обшукують транспорт і приміщення, а також працюють на мінних полях. Їхня мета - знайти небезпечний предмет, різниця лише в його класифікації.

Собака не може працювати з різними кінологами - "господар" у нього тільки один. Звісно, фахівця можуть замінити, якщо він хворіє, йде у відпустку чи звільняється, але чи зможе потоваришувати тварина з іншою людиною - велике питання.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.