Київський айтівець створив зручний додаток для перегляду графіків знеструмлення по всіх групах

Сервіс є безкоштовним і дозволяє одночасно бачити, коли світло є і вдома, і в основних ТРЦ столиці, та ще в інших локаціях

додаток графіки відключення
Завдяки додатку, на смартфоні є декілька графіків відразу: можна не перемикатись, щоб подивитись, чи буде світло за різними адресами

Київський айтівець Герман Баятян поділився власноруч створеним веб-додатком Light.4pm. Це вже не перший винахід столичних розробників, які намагаються зробити життя в умовах знеструмлень більш комфортним. Новий сервіс призначений для більш зручного перегляду графіку відключення світла по Києву во всіх групах та основних ТРЦ.

Додаток був створений для особистого використання та більш зручного планування дня, повідомив у соцмережі Герман Баятян. А з цим у липні були проблеми, адже доводилося нескінченно звіряти графіки, аби зрозуміти, де є світло, а де - ні. 

“Я постійно повинен був вводити адреси на Yasno або перемикатися у Київ Цифровому туди-сюда, щоби дивитися "одночасно" на декілька груп. Тому створив це для себе, аби можна було більш зручно планувати свій день та дивитися, коли є вдома світло і коли воно точно є у ТРЦ (як виявилося, не всі ТРЦ мають достатнє альтернативне живлення, щоб запустити продуктові магазини, фуд корти, тощо)”, - повідомив Герман Баятян.

Додаток дозволяє бачити різні графіки одночасно на власному смартфоні. Для цього потрібно зробити кілька кроків: заходите на сайт, там обираєте групу, а потім додаєте на робочий стіл смартфона посилання.

У Києві розробляють онлайн-карту дерев та вже створили мапу громадських вбиралень

Нагадаємо, раніше Інформатор писав про створення у Києві онлайн-карти дерев. Це великий реєстр, у який станом на січень вже було внесено 203 тисячі рослин. Втім, це вже далеко не перший "підхід до штанги" міської влади у питанні інвентаризації зелених насаджень, і попередні завершилися лише заявами. А екологи кажуть: йдеться про карту заради карти, і ефективність такого заходу буде невеликою.

Також ми писали про те, що команда DOZORRO розробила інтерактивну карту громадських туалетів у Києві. Експерти позначили на мапі інформацію про 179 туалетів, які доступні для містян. На мапу нанесли дані про тип, стан вбиральні та її балансоутримувача (кому належить).

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube