Учасники повинні мати поглиблені знання з алгоритмізації та програмування в технологіях Node.JS + TypeScript + C++
Чи слід знижувати швидкісний режим у Києві
Активісти просять залишити швидкість на рівні 50 км/год на основних магістралях
Чи варто залишити швидкість на рівні 50 км/год, чи, як завжди, підвищити її до 80 км/год?
голосів
Поворот не туди
"Війна не прощає помилок, і однією з найбільших є підміна понять. І якщо в головах українських дітей український військовий — ворог, а "втащити" йому - прояв героїзму, то всім нам - величезна жирна "двійка"
Начальник управління комунікацій командування Сухопутних військ ЗСУ Віталій Саранцев - про скандал зі шкільною постановою, де "герої" б'ють співробітника ТЦК
"Шахрая - до відповідальності"
"В партії розуміють, що скандал із шахраєм, який використовував ім’я політичної сили, б’є по репутації всієї організації. Ми закликаємо правоохоронців та суд притягнути шахрая до максимальної відповідальності, згідно закону"
Заява партії УДАР про свого колишнього члена, очільника Одеського осередку, який намагався вирішити "земельне" питання у Києві
416627 внутрішньо переміщених осіб зареєстровано у Києві
Київрада створює КП, яке опікуватиметься долею людей, що приїхали до столиці у пошуках спокійного життя
Закупівлі влади у Києві
Улюблений телеканал Віталія Кличка накупив начиння та приладдя на понад 13 млн грн
Колапс у метро скасовано
У Києві нарешті відкрили рух оновленою ділянкою тунелю "синьої" лінії метро
Чи відчули ви на собі перекриття руху?
голосів
Цитата тижня
"Іде сніг - мер винуватий. Дощ, забагато води - мер винуватий. Вітер, дерева падають - і це теж відповідальність мера. Сонце, голубе небо, чудова погода - і ніхто не скаже: "Спасибі, мер!" Мер - кризовий менеджер".
Віталій Кличко, міський голова Києва, в інтерв'ю The Times
Курс валют на сьогодні
Дізнайтесь актуальну інформацію станом на
02.04.2025
У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
Кулінарний рецепт від Інформатора
Монатік сумує за стравою з Луцька: такого зараз не купиш
"Доміно" - це офігенне тістечко: бісквіт, зверху шоколад і крапки доміно з білого крему. Можна тістечками у доміно грати. Але зараз його ніде нема. Продавалося воно у рідному Луцьку. І у Тернополі, пам'ятаю, купував. Це те, що зникло назавжди. Як вінілові програвачі. Тільки програвачі з вінілами повертаються, а "Доміно" ні", - поскаржився Монатік.
Ціни на пальне у мережевих АЗС України
Оновлено станом на 01.04.2025
А95+
А95
ДП
ГАЗ
57.99
56.59
56.99
37.52
60.82
57.66
56.82
36.82
61.99
58.99
57.99
37.98
-
52.62
50.04
34.55
61.99
58.99
57.99
37.99
55.62
53.62
52.62
34.99
ТОП-5 найбагатших людей України у рейтингу Forbes
Вказана динаміка змін за поточний рік
1
Рінат Ахметов
$4,0 млрд.
2
Віктор Пінчук
$2,0 млрд.
3
Вадим Новинський
$1,2 млрд.
4
Костянтин Жеваго
$1,2 млрд.
5
Геннадій Боголюбов
$1,0 млрд.
Актуальний курс кріптовалют
BINANCE COIN (BNB)
600.59
DOGECOIN (DOGE)
0.17
THETA (THETA)
0.82
LITECOIN (LTC)
82.64
BITCOIN (BTC)
84610.05
Як Ігор Рець вижив на стежці ухилянтів із Закарпаття в Румунію
Кореспондент Інформатора забрався на високогір'я Карпат і прожив тиждень у притулку для туристів, щоби взяти інтерв'ю у ухилянтів; на шляху він зустрів прикордонників, військкомів із Хуста, а також численні порушення закону
Подорож Ігоря закінчилася у ТЦК та СП Хуста, звідки, як вважають ухилянти, одна дорога – до учебки, а потім на фронт. У Хусті кореспондент Інформатора зафіксував численні порушення закону. Підсумком поїздки став докладний звіт про пригоди. Інформатор публікує цей звіт у кількох частинах.
Хто та що будує на місці садиби Горбунової у Києві
На вулиці Алли Тарасової, 6 та 6-Б, відновили будівельні роботи, проте угоди про оренду землі чи дозволів у відкритих даних не знайшлося.
У Києві в садибі Горбунової на вулиці Алли Тарасової, 6 та 6-Б, відновили будівельні роботи. Там мав з’явитися готельно-офісний комплекс з магазинами. Відомо, що у березні 2012 року Київрада часів Леоніда Черновецького відмовилася давати дозвіл на землевідвід за цією адресою, тому що будівництво «не відповідає Генеральному плану міста Києва та перебуває у буферній зоні Софії Київської». Нових угод про оренду чи дозволів на початок робіт не знайшли, так само як і немає паспорта об'єкта з поясненням щодо змін. Рятувати стару споруду закликали активісти зі спільноти «Мапа Реновації» у понеділок, 22 квітня 2024 року.
Садиба Горбунової входить до Центрального історичного ареалу Києва, а також до буферної зони обʼєкта всесвітньої спадщини ЮНЕСКО – Софії Київської.
«Це означає, що усі будівельні роботи мають погоджуватися профільними відомствами — міністерством культури та департаментом охорони культурної спадщини. Втім, департамент охорони культурної спадщини повідомив, що жодних дозволів на роботи не надавав», - йдеться у повідомленні активістів.
На місці садиби може з'явитися черговий ЖК. Фото - "Мапа Реновації"
За інформацією киян, будівлі за цією адресою початково належали до однієї садиби. Відомо, що її власницею з 1899 по 1916 включно була Софія Семенівна Горбунова. Основний будинок під номером 6 зведений у стилі цегляного неоренесансу.
«Усі приміщення в обох будівлях належать ТОВ «Віала» та пов’язаному з ним ТОВ «Анемон-А». Втім, договір оренди на земельні ділянки ними не укладено», - написано у заяві «Мапи Реновації».
У 2011 та 2014 роках, за даними спільноти, було зареєстровано дві декларації початку будівельних робіт для реконструкції будівель під готельно-торгівельно-офісний комплекс. Замовником робіт у цих документах вказана фірма «Віала», в генеральним підрядником зареєстрована компанія «Прометей-Сяйво».
Активісти "Мапи Реновації" встановили зв'язки між власниками фірм-забудовників.
«Усі три ТОВ так чи інакше повʼязані з сестрами Балясними. Раніше ми вже писали про будівлі, що опинилися у небезпеці через їхню діяльність. Це, зокрема, і сусідній будинок на вул. Софіївський, 20/21», - повідомили в «Мапі Реновації».
Що відомо про будівництво
У липні 2001 року будівлю на вулиці Алли Тарасової, 6 Б придбала фірма «Печерська архітектурна майстерня» промислово-будівельної групи «Завод ЗБК№1». Завдяки цьому придбанню Київрада часів мера Омельченка надала компанії 0,06 га під будинком в оренду на 25 років.
Термін користування землею закінчився раніше, ніж очікували. Цю ділянку разом із сусідніми – загалом 0,20 га новий мер Києва Леонід Черновецький у серпні 2008 року передав фірмі «ВІАЛА» на 5 років. Для отримання цього рішення компанія придбала два будинки на вулиці Алли Тарасової, 6 А та Б у грудні 2006 року та у травні 2007 року.
Землю надавали «для реконструкції, будівництва, експлуатації та обслуговування готельно-офісного комплексу з вбудовано-прибудованими приміщеннями з підземним та наземним паркінгами».
Вже у березні 2012 року Київрада Черновецького відмовила компанії у землевідводі під будинками. Офіційно пояснення було таке – «будівництво зазначеного об'єкта не відповідає Генеральному плану міста Києва та перебуває у буферній зоні Софії Київської». Інших документів, що землю у буферній зоні надали в оренду ми не знайшли.
За інформацією аналітичної платформи YouControl, фірму «ВІАЛА» зареєстрували у Києві понад 17 років тому – у листопаді 2006 року, якраз перед купівлею одного з будинків на вулиці Алли Тарасової, 6. Компанія надає в оренду власне чи чуже майно.
Підприємство є власником споруди на Тарасової, 6 та зареєстровано на Ольгу Балясну. Інша компанія, про яку згадували в «Мапі Реновації» - це «АНЕМОН-А».
В ній теж бенефіціаром вказана Ольга Балясна, а в активах фірми записані квартири з №3 по №15 на вулиці Алли Тарасової, 6.
На Андріївському узвозі по-тихому зводять новобудову замість будинку Тарнавського
На Андріївському узвозі у Києві забудовник зводить новобудову на місці маєтку, який належав титулярному раднику Всеволоду Тарнавському. Про те, що за намальованим фасадом йдуть будівельні роботи, стало відомо коли вітер пошкодив банер, який закривав справжній фасад будівлі на Андріївському узвозі, 26. Через пориви вітру оголилася частина нових будівельних риштувань.
За словами київського активіста Дмитра Перова, на місці маєтку 1870 року побудови височіє бетонний моноліт та видна нова цегла. Будинок №26 на Андріївському узвозі, як і сусідній №24, входять до комплексу пам’ятки національного значення «Андрівський узвіз».
Інформатор писав, що у Києві на замку Річарда зводять незаконну надбудову.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.