Відвідувачі не побачили улюблену руду альпаку у вольєрі і вже забили тривогу, замість того, щоб виясняти, де тварина, написали до соцмереж; насправді ж ссавець саме проходив процедуру весінньої стрижки, і "ожив" буквально впродовж півгодини
Про передчасну наглу смерть альпаки, південноамериканського копитного ссавця з родини верблюдових, у столичному зоопарку повідомили міські пабліки. Послалися на підписників, постійних відвідувачів - ті не побачили тварину в загоні та запідозрили найгірше. Втім, за годину виявилося, що родина верблюдових може не журитися - копитне живе-здорове, разом зі своїми побратимами.
Розпачливий пост "померла альпака!" у одному зі столичних пабліків наробив галасу. Приязні та лагідні одомашнені тваринки є улюбленицями малечі, і викликали в гостей позитивні емоції. Тож новина швидко розлетілася мережею - руду красуню, одну з трьох альпак, що живуть у зоопарку, встигли "поховати".
Щойно у зоопарку побачили сумну звістку, вирішили покпинити з хейтерів. На закиди пабліку та критику у соцмережах відповіли напівжартома.
"Коли нова зачіска викликала справжній фурор. Альпака "ожила" і передає всім хейтерам велике вітання! Запрошуємо до Київзоо зацінити літній стайл наших альпак", - зазначив зоопарк у дописі.
До посту додали ще й фото весняного "оновлення" - робітники зоопарку тримають тварину, поки "перукар" зістригає густе хутро в гості з Південної Америки. На ще одній світлині всі три альпаки, вже з новим "дрес-кодом", дивляться у об'єктив камери.
Нагадаємо, раніше Інформатор розповідав, як живе київський зоопарк під час війни. До нього привозять тварин з регіонів, де точаться бої, тож деяким тваринам довелося "ущільнитися". Але зоопарк будує нові вольєри - щоб всім чотирилапим було вільніше. А найголовніше - планують переїзд слона Хораса. Для нього також збудують новий майданчик - поряд з островами, де мешкають лемури.
Також ми розповідали, що у Києві продовжується мода на незвичних домашніх улюбленців. Зараз серед найбільш популярних тварин - скунси. На майданчиках з продажу є чимало оголошень про продаж цуценят цих тваринок за 500-800 доларів. У розплідниках радять купувати тваринок обережно і тільки в перевірених продавців - так можна бути впевненим, що скунс буде контактним, і в нього не буде залоз, які виробляють специфічний запах.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.