Один із головних вишів країни уклав Меморандум про співпрацю з державним підприємством Мультимедійна платформа іномовлення України, отримати перший досвід зможуть ті, хто обрав професію, пов’язану з телевізійним виробництвом
Київські виші активно впроваджують принципи дуальної форми навчання, коли студенти водночас отримують теоретичні знання в учбовому закладі, а практичні навички - на потенційному робочому місці. Адже співпраця з роботодавцями під час навчання надає молоді впевненості в майбутньому та заздалегідь готує до роботи в умовах високої конкуренції. Тому Меморандум про співпрацю, який був підписаний ректором КНУ ім. Т. Шевченка Володимиром Бугровим та директоркою державного підприємства «Мультимедійна платформа іномовлення України» Юлією Островською, є реальною можливістю знайти баланс між академічними позиціями та фундаментальними знаннями в різних царинах журналістської освіти та практичними навичками.
Про це під час підписання Меморандуму заявив ректор КНУ ім. Т. Шевченка, зазначивши, що співпраця з іномовленням дозволить студентам і студенткам не просто бачити процес телевізійного виробництва, а й безпосередньо брати в ньому участь та отримувати важливий досвід.
“Ми живемо у висококонкурентному світі, де виграє той, хто вміє консолідувати інтереси. Наш Меморандум – один із прикладів такої корисної для всіх сторін консолідації», - наголосив Володимир Бугров.
Тож, ті, хто вирішив поєднати своє життя з журналістикою, телевиробництвом, креативними індустріями, отримали можливість “перевірити на собі”, як все це працює. Це стосується майбутніх журналістів, ведучих, операторів, звукорежисерів, продюсерів, діджитал-фахівців, піарників. Тепер вони зможуть проходити практику і стажування на майданчиках українського державного іномовлення. І спробувати свої сили в умовах реальних виробничих процесів сучасного телебачення. З іншого боку, роботодавці отримують можливість залучити до себе талановиту молодь, яка зможе розвивати нові формати телевізійного виробництва.
Нагадаємо, Інформатор писав про те, що КНУ ім. Т. Шевченка потрапив до найавторитетнішого Академічного рейтингу університетів світу, Academic Ranking of World Universities 2024. Він став першим українським закладом вищої освіти, який потрапив до рейтингу. Щоправда, він опинився в останній сотні кращих світових вишів, втім, це все одно піде на користь як самому КНУ, так і країні.
Також ми писали про те, що у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка вибухнув черговий скандал, пов’язаний із сексуальними домаганнями. На викладача поскаржилася студентка Інституту біології та медицини. Студентський парламент каже: не задоволені підсумками засідання спецкомісії з-поміж викладачів, відтак, просить провести ще одне, за участі власних представників. Тим часом розслідування вже ведуть і в поліції.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.