Оновлення даних в ЦНАП: чи треба киянам записуватись в чергу та скільки чекати

Читать на русском

В Департаменті надання адміністративних послуг пояснили, як працюють установи в Києві та чи варто записуватися до електронної черги

Читать на русском
ЦНАП
Послуга з оновлення даних в ЦНАП не орієнтована на електронну чергу

В Департаменті надання адміністративних послуг пояснили, як працюють установи в Києві та чи варто записуватися до електронної черги

Військовозобов’язані чоловіки, які хочуть оновити облікові дані у столичних ЦНАПах, можуть записатися в електронну чергу. Проте, користувачі соціальних мереж пишуть, що вона зайнята на три місяці наперед. А у живій черзі треба простояти декілька годин. Чи так це насправді, розповіла 30 травня ТСН.ua директорка Департаменту (центру) надання адміністративних послуг КМДА Наталії Шамрай,

Наталія Шамрай запевнила, що для військовозобов’язаних, які хочуть оновити облікові данні не потрібно записуватися до електронної черги на прийом до ЦНАП.

"Послуга з оновлення даних не орієнтована на електронну чергу. Звісно, на інші послуги діє такий механізм, бо електронна черга – це сервіс, який ми можемо гарантувати. Але з урахуванням частих сигналів повітряної тривоги та відключення світла, зараз такий сервіс як прийом відвідувачів на конкретну годину – ми гарантувати не можемо. Тому зараз у нас в пріоритеті фізичне відвідування ЦНАПів, а не запис на конкретну годину прийому", - розповіла посадовиця.

Вона додає, що оновлення облікових даних займає понад 10 хвилин, але час очікування може дещо затягнутися.

"Зараз ми маємо дуже велике навантаження на ЦНАПи. Воно спричинене не лише послугою з оновлення даних військовозобов’язаних, а й іншими послугами, які надаються у центрах. Це і обслуговування ВПО та дуже велика потреба в ID-паспортах для 14-річних дітей, які закінчують школу. Тому у нас досить велике загальне навантаження на ЦНАПи. Але у випадку з військовозобов’язаними, наші фахівці намагаються робити так, щоб усе відбувалося дуже швидко", - додає Наталія Шамрай.

Вона зазначає, що відвідувачі мають розуміти, що в електронну чергу до ЦНАПу записуватися їм не обов’язково.

"Потрібно лише завітати до ЦНАПу , отримати талон електронної черги, яка організовує прийом в середині ЦНАП і потрапити на прийом до фахівця. Звісно, що деякий час потрібно зачекати. Але очікування точно не займе години. Але якщо комусь і це дуже важко, то є альтернатива – "Резерв+". Він завантажується на телефон і людині взагалі нікуди не потрібно ходити. Власне є три шляхи для оновлення облікових даних – вибір за громадянами", - підсумовує Наталія Шамрай.

Де знайти ЦНАП у Києві

У Києві Центри надання адміністративних послуг працюють із понеділка по суботу з 09:00 до 18:00. Поставити питання можна за номерами 202-60-38 і 202-60-39. Крім того, можна звернутися, написавши на електронну пошту: cnap_info@kyivcity.gov.ua. 

Де їх можна знайти:

  • Центр надання адміністративних послуг міста Києва – вул. Дніпровська набережна, 19-б (від метро "Осокорки" або "Лівобережна" маршруткою № 535, або автобусами №87, №109);
  • ЦНАП Голосіївської РДА – просп. Голосіївський, 42 (станція метро "Деміївська", будівля Голосіївської РДА);
  • ЦНАП Дарницької РДА – вул. С. Олійника, 21 (від станції метро "Позняки" на маршрутці №511);
  • ЦНАП Деснянської РДА - проспект Червоної Калини, 29;
  • ЦНАП Дніпровської РДА - бульвар Івана Котляревського 1/1;
  • ЦНАП Оболонської РДА - вул. Левка Лук’яненка, 16;
  • ЦНАП Печерської РДА - вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 15;
  • ЦНАП Подільської РДА - вул. Костянтинівська, 9/6;
  • ЦНАП Святошинської РДА - проспект Берестейський, 97;
  • ЦНАП Солом'янської РДА - проспект Повітряних Сил, 41. Філія — бульвар Чоколівський, 40;
  • ЦНАП Шевченківської РДА - Центральний відділ надання адміністративних послуг — бульвар Тараса Шевченка, 26/4. Філія — вул. Богдана Хмельницького, 24. Станції метро: "Театральна" та "Золоті ворота", будівля Шевченківської РДА.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.