Київські ЦНАПи облаштовані з урахуванням потреб людей з інвалідністю, похвалились в столичній адміністрації

ЦНАПи Києва облаштовані за сучасними стандартами з урахуванням потреб людей з інвалідністю та маломобільних груп населення

ЦНАП
ЦНАПи Києва облаштовані за сучасними стандартами

ЦНАПи Києва облаштовані з урахуванням потреб людей з інвалідністю. Крім того, інклюзивність ЦНАПів дозволяє працевлаштовувати на посади адміністраторів осіб з інвалідністю та ветеранів навіть без попереднього досвіду державної служби. Про це пише 29 травня Вечірній Київ.

Заступниця голови КМДА, відповідальна з питань безбар’єрності в Києві Марина Хонда повідомила, що ЦНАПи Києва облаштовані за сучасними стандартами з урахуванням потреб людей з інвалідністю та маломобільних груп населення.

«Вони архітектурно доступні для відвідувачів: приміщення облаштовані пандусами, нанесені тактильні смуги та контрастне маркування, наявні місця для паркування автомобілів людьми з інвалідністю тощо. Адміністратори ЦНАПів вивчають жестову мову та мають навички комунікації з людьми, які пережили кризову ситуацію», — зазначила Марина Хонда.

За її словами, в зонах для надання послуг встановлені спеціальні інформаційні кіоски та термінали електронної черги. Вони дозволяють людині на кріслі колісному без сторонньої допомоги отримати необхідну інформацію і зареєструватися в електронній черзі.

Також у ЦНАПах функціонує комунікаційна система для людей з порушеннями слуху, що забезпечує комфортну взаємодію персоналу і відвідувачів. Є можливість скористатися жестовим онлайн-перекладачем «Українського товариства глухих».

"Для відвідувачів із порушеннями зору інформація щодо найпопулярніших послуг доступна шрифтом Брайля. Виклик на прийом до адміністратора здійснюється звуковим супроводом. Для родин із дітьми облаштовані кімнати для догляду за немовлятами та дитячі куточки", - розповіли в КМДА.

Щоб допомогти опанувати цифрові навички відвідувачам, а особливо людям літнього віку та з інвалідністю, в ЦНАПах функціонують куточки самообслуговування.

Крім того, інклюзивність ЦНАПів дозволяє працевлаштовувати на посади адміністраторів осіб з інвалідністю та ветеранів навіть без попереднього досвіду державної служби.

Де знайти ЦНАП у Києві

У Києві Центри надання адміністративних послуг працюють із понеділка по суботу з 09:00 до 18:00. Поставити питання можна за номерами 202-60-38 і 202-60-39. Крім того, можна звернутися, написавши на електронну пошту: cnap_info@kyivcity.gov.ua. 

Де їх можна знайти:

  • Центр надання адміністративних послуг міста Києва – вул. Дніпровська набережна, 19-б (від метро "Осокорки" або "Лівобережна" маршруткою № 535, або автобусами №87, №109);
  • ЦНАП Голосіївської РДА – просп. Голосіївський, 42 (станція метро "Деміївська", будівля Голосіївської РДА);
  • ЦНАП Дарницької РДА – вул. С. Олійника, 21 (від станції метро "Позняки" на маршрутці №511);
  • ЦНАП Деснянської РДА - проспект Червоної Калини, 29;
  • ЦНАП Дніпровської РДА - бульвар Івана Котляревського 1/1;
  • ЦНАП Оболонської РДА - вул. Левка Лук’яненка, 16;
  • ЦНАП Печерської РДА - вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 15;
  • ЦНАП Подільської РДА - вул. Костянтинівська, 9/6;
  • ЦНАП Святошинської РДА - проспект Берестейський, 97;
  • ЦНАП Солом'янської РДА - проспект Повітряних Сил, 41. Філія — бульвар Чоколівський, 40;
  • ЦНАП Шевченківської РДА - Центральний відділ надання адміністративних послуг — бульвар Тараса Шевченка, 26/4. Філія — вул. Богдана Хмельницького, 24. Станції метро: "Театральна" та "Золоті ворота", будівля Шевченківської РДА.

Інформатор писав, що у Голосіївському районі Києва відкрився новий ЦНАП.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube
Київ