Киянка зажадала від Укрпошти 21 500 гривень за пошкоджену посилку - що вирішив суд

Читать на русском

Жінка помітила, що одна з посилок пошкоджена лише після того, як кур'єр вже пішов

Читать на русском
Укрпошта
Жінка вимагає від Укрпошти 21 500 гривень за пошкоджену посилку

Жінка помітила, що одна з посилок пошкоджена лише після того, як кур'єр вже пішов

Жінка замовила доставку товару через Укрпошту. Кур'єр доставив їй три посилки, але одна з них була пошкоджена. Вона вимагає від поштового оператора 21 500 гривень. 

Про це вказується у рішенні Святошинського районного суду Києва. 13 лютого 2020 року жінка придбала туалетний стіл та замовила доставку через АТ "Укрпошта". Товар відправили трьома посилками. Відправлення містило частину туалетного столу, а саме дзеркало, оголошеною цінністю в сумі 1 500 гривень.

Жінка розпаковувала одне з відправлень з написом "крихке" та помітила тріщини на дзеркалі. Оскільки кур'єр вже від'їхав, зв'язавшись з ним вона попросила його повернутися для фіксації пошкоджень. Після огляду товару він заявив, що не може скласти акт про ушкодження посилки, оскільки є новим співробітником, перебуває на випробувальному терміні, немає бланків для складання акту та запропонував подзвонити на гарячу лінію АТ "Укрпошти". Її довелося подати заяву з вимогою відшкодувати збитки. 

З листа Укрпошти вбачається, що жінка не надала чеку для відшкодування збитків. Розрахункові документи в неї відсутні, оскільки, кур'єр їй не надав їх. Відновлення чеків зайняло майже місяць. Відновивши розрахункові документи вона подала повторну заяву.

Рішення суду 

Жінці відмовили у задоволенні позову. АТ "Укрпошта" свої зобов'язання виконало, що підтверджується копією реєстру замовлень. Будь-яких доказів на спростування зазначених обставин нею не надано.

"Жінка прийняла відправлення, доставленими кур'єром без пошкоджень, претензій не має, тобто товар доставлений в належному стані, при огляді товару зауважень не висловлювала, що підтверджується її підписами. При цьому вона не була позбавлена можливості оглянути товар в момент його передачі та в момент підписання накладної, однак цим правом не скористалася. Зазначені пошкодження не є прихованими та встановлюються при зовнішньому огляді корпусу товару, що не потребує спеціальних знань та застосування спеціального обладнання", - наголосили у суді. 

Як зробити так, щоб українці охоче йшли захищати нашу країну? Український політолог розглядає можливі дії та надає відповіді на це важливе питання. З мотивацією та бойовим духом громадян справа не така проста, як у 2022 році.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.