Информатор Киев

ЖИЗНЬ

У Києві на добу ремонтують по 50 пошкоджень тепломереж, щоб встигнути до опалювального сезону

У рамках підготовки до майбутнього опалювального сезону у КП «Київтеплоенерго» збільшили до 38 кількість аварійно-відновлювальних бригад. Аварійники цілодобово працюють у всіх районах міста.

Їхнє завдання – усунути пошкодження, виявлені під час гідравлічних випробувань теплових мереж та під час експлуатації. Розширення аварійної служби дозволяє прискорити терміни усунення пошкоджень під час опалювального сезону та мінімізувати перерви у наданні послуг. Про це інформує комунальне підприємство, передає Інформатор.

У міжопалювальний період виявлено та усунуто понад 2200 пошкоджень тепломереж. У середньому аварійні бригади КП «Київтеплоенерго» ліквідовують до 50 пошкоджень за добу.

Аварійна служба повністю укомплектована спецтехнікою. Щоденно на чергування виїжджає до 140 одиниць автотранспорту: автомобілі швидкого реагування, екскаватори, підйомні крани, вантажівки тощо. Сучасна аварійка оснащена усім необхідним для проведення ремонту та містить до 100 одиниць обладнання та інструментів.

Зараз у 4 районах міста в активній фазі роботи з реконструкції тепломереж, пошкоджених унаслідок ракетних обстрілів. На 6 ділянках роботи виконують спеціалісти аварійної служби підприємства.

Нагадаємо, за фінансової підтримки Уряду США, сприяння USAID Проєкт енергетичної безпеки КП «Київтеплоенерго» замінює 11 км тепломереж, пошкоджених внаслідок ракетних обстрілів. США передали труби та супутнє обладнання вартістю 1,3 млн дол., що дозволить відновити централізоване теплопостачання для понад 20 тис. мешканців Києва.

Всі новини про життя в Києві під час війни читайте в розділі— ВІЙНА.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Соломія Новосільська

Наверх