Информатор Киев

ЖИЗНЬ

Американці передали Києву нові труби

Уряд Сполучених Штатів Америки передав труби і трубопровідну арматуру вартістю 1,3 млн доларів, що дозволить відновити централізоване теплопостачання для понад 20 000 мешканців Києва.

Загальна довжина труб, наданих Урядом США через USAID Проєкт енергетичної безпеки, становить 11 кілометрів. Ця підтримка дасть змогу «Київтеплоенерго» реабілітувати зовнішні ділянки теплової мережі в місцях, які зазнали пошкоджень внаслідок ракетних ударів. Передає Інформатор з посиланням на КМДА.

Передані труби – сталеві та полімерні, попередньо ізольовані, використання яких допоможе «Київтеплоенерго» зменшити технічні втрати і скоротити споживання газу. Строк експлуатації труб та супутніх матеріалів сягає 50 років. Низькі показники втрат теплової енергії відповідають стандартам Європейського Союзу. Нові труби та з’єднувальні елементи дадуть змогу «Київтеплоенерго» мінімізувати час перебування квартир, будинків і нежитлових об’єктів без теплопостачання та гарячої води, і є лише частиною допомоги, яку Уряд США надає через USAID Проєкт енергетичної безпеки для відновлення централізованого теплопостачання в Києві та інших містах України.

Всі новини про життя в Києві під час війни читайте в розділі— ВІЙНА.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Соломія Новосільська

Наверх