Триповерховий маєток облаштований лише італійськими й іспанськими меблями та керується системою Розумний будинок
Яка місцевість, такі й домівки: в елітній Кончі-Заспі під Києвом виставлений на продаж один із найдорожчих екземплярів зі столичної колекції нерухомої розкоші. Хоча ціну нинішній власник вже зменшив, вочевидь, зневірившись продати маєток за 12,5 млн доларів - саме таку суму просили за нього рік тому. Хтозна, чи збільшило це шанси знайти покупця із зайвими 10 мільйонами, але в котеджі є, на що подивитись та чим зайнятися.
Оголошення про продаж триповерхового маєтка, який зовні оздоблений гранітом, а всередині - мармуром, розміщено на профільних майданчиках. На величезній ділянці площею 1,2 гектара крім котеджу знаходяться гостьовий будинок площею 118 м кв., відкритий басейн із зоною відпочинку, теплиці з регульованим мікрокліматом, підігрівом та поливом. Ще 500 квадратів займають апартаменти для персоналу, п’ять гаражів, приміщення для охорони, господарські споруди.
У самому будинку три поверхи, і тут є все, аби не було нудно. Більярдна, зона СПА з басейном 20 м, зоною відпочинку, сауною, джакузі, душовою. У підвалі - домашній кінотеатр, косметологічний кабінет, тренажерний зал. Аби не вести надто здоровий спосіб життя, є винотека, мов у коктебельських підвалах - для червоного та білого вина передбачені окремі льохи. В усіх приміщеннях дизайнерський ремонт, і свої дивани везти не треба - будинок повністю облаштований італійськими та іспанськими меблями виключно лакшері брендів. А ось шуби та чемодани можна і навіть потрібно брати всі, що є, адже для них у будинку є окремі кімнати.
Аби новий власник не загубився у 10 кімнатах, в котеджі встановлена система “Розумний будинок”. З матку є вихід на річку Козинка, територія, звісно, охороняється двічі - власним співробітником та охороною котеджного містечка. Заїзд по Старообухівському шосе, через Велику дамбу.
Нагадаємо, Інформатор писав про те, що у центрі Києва продають комплекс споруд, що відомі як Бесарабські казарми. Вони розташовані у Шевченківському районі міста і є пам'яткою архітектури та історії місцевого значення. Варто зазначити, що ці споруди були вписані й у героїчну історію Києва та України - причому, як зі знаком "плюс" (тут керував своїм куренем Січових Стрільців полковник армії УНР Євген Коновалець), так і "мінус" (звідси тисячі киян поїхали на примусові роботи до Німеччини - і вже ніколи не повернулися додому).
Також ми розповідали, що у столиці виставили на продаж один з найбільш скандальних об'єктів нерухомості: йдеться про будівлю "Квіти України", навчально-методичний павільйон у середмісті. Влітку 2021-го через спробу його "ревіталізації" почалися протести активістів, будівлю спочатку було внесено до Держреєстру пам'яток та Переліку об'єктів культурної спадщини, але в грудні 2022-го Окружний адмінсуд Києва скасував відповідні накази Мінкультури та КМДА.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.