В Київтеплоенерго рекомендують зробити повірку квартирних лічильників: чому це важливо саме зараз

Читать на русском

Киян закликають подбати про коректність нарахувань наступної зими та зробити повірку квартирних лічильників тепла, якщо термін її дії збіг

Читать на русском
Комунальні послуги, лічильники
Саме час зробити повірку квартирних лічильників

Киян закликають подбати про коректність нарахувань наступної зими та зробити повірку квартирних лічильників тепла, якщо термін її дії збіг

Закінчився опалювальний сезон, то ж саме час зробити повірку квартирних лічильників. В Київтеплоенерго нагадали, як це зробити і куди подавати заявку. Про алгоритм дій підприємство розповіло 9 квітня на своєму офіційному сайті.

Відповідно до законодавства про метрологію, квартирні лічильники теплової енергії та гарячої води підлягають періодичній повірці. Зазвичай – кожні 4 роки, в залежності від виробника.

В Київтеплоенерго нагадують, що клієнти мають самостійно замовляти повірку, яку проводять тільки сертифіковані організації. Їх перелік – на сайті Мінекономіки за цим посиланням. Замовити повірку можна також безпосередньо у ЦКС.

«Перевірити дату закінчення міжповірочного інтервалу можна самостійно у паспорті лічильника, свідоцтві про повірку або запросити інформацію у Центрі комунального сервісу (ЦКС). Користувачі особистих кабінетів сайтів Київтеплоенерго та ЦКС завчасно отримують оповіщення про необхідність повірки», - пояснили в Київтеплоенерго.

В підприємстві зауважили, що повірка лічильників тепла проводиться з демонтажем, тому після монтажу вже повіреного приладу потрібно замовити його опломбування. Ця послуга безкоштовна. Подати заявку можна за тел. (044)247-40-40 або на сайті ЦКС в розділі “Дистанційне обслуговування” за цим посиланням.

Після проведення повірки лічильників, документи, що її підтверджують, необхідно передати до ЦКС – у будь-який сервісний центр або за допомогою одного з дистанційних каналів обслуговування. Це потрібно для актуалізації даних в інформаційно-аналітичній системі.

Українців попереджають про зміни в правилах оплати комуналки 

В Україні цілком можливо, що зміниться система оплати комуналки. Вона здійснюватиметься лише в електронному форматі, від паперових платіжок відмовляться. Відповідну заяву зробили у комунальному концерні «Центр комунального сервісу».

Як відмовитися від паперової платіжки:

  • в особистому кабінеті споживача перейти до об'єкта, за яким потрібно відмовитися від паперового рахунку-повідомлення,
  • перейти до розділу «Налаштування повідомлень» та підтвердити відмову (на пошту надійде відповідне повідомлення),
  • користуватися електронним аналогом платіжки — оновлюватиметься щомісяця до 9 числа.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.