В Динамо прокоментували чутки про травму Ярмоленка

В київському Динамо спростували інформацію про рецидив травми у одного з лідерів команди Андрія Ярмоленка

Андрій Ярмоленко
Андрій Ярмоленко забив у матчі з ЛНЗ

У футболіста київського Динамо Андрія Ярмоленка немає рецидиву старої травми. Тренування команди у середу, 10 квітня, гравець пропустив через планове відновлення. В матчі попереднього туру проти черкаського ЛНЗ Ярмоленко відзначився забитим м’ячем.

Півзахисник київського Динамо Андрій Ярмоленко пропустив планове тренування команди. 34-річний футболіст пропустив як заняття у залі, так і на полі. Це викликало занепокоєння вболівальників Динамо. Відсутність гравця пов’язували з рецидивом травми, через яку Ярмоленко пропустив декілька місяців.

Сітуацію прокоментували у Динамо. У гравця немає травми. Футболісту дали перепочинок.

"Ніякого рецидиву у Андрія Ярмоленка немає. Планове відновлення, через що сьогодні він займався індивідуально. Більше інформації про підготовку буде згодом на офіційному сайті клубу", - заявив прес-аташе київського Динамо Андрій Шахов.

Ярмоленко лише нещодавно повернувся у склад Динамо. У матчі з Ворсклою 31 березня Ярмоленко вийшов на поле на 66-й хвилині, а на 78-й відзначився голом. У поєдинку проти Зорі 4 квітня півзахисник вийшов на заміну на 60-й хвилині. Через сім хвилин Ярмоленко віддав результативну передачу.

Матч з ЛНЗ Динамо проводило 8 квітня. Андрій Ярмоленко вийшов у стартовому складі. На 15-й хвилині півзахисник вивів Динамо вперед. Замінили Ярмоленка на 63-й хвилині. Гра закінчилась з рахунком 1:1.

"Я вже говорив, що особисті рекорди мене не цікавлять, для мене важливий тільки результат команди. У матчі з ЛНЗ результату немає, зіграли, якщо чесно, погано, тому настрою немає. Якщо говорити про мою гру, то хотілося б зіграти краще. Взагалі, цей матч провів дуже погано, звідси й такий результат. Коли ми повели в рахунку, потрібно було взагалі не підпускати суперника до своїх воріт. Але пропустили, це футбол. У нас було в запасі ще 45 хвилин, і потрібно було реалізовувати створені моменти.

Динамо провело три матчі за тиждень і не вистачило часу на відновлення? У нас великий вибір футболістів, є ротація складу, тому не думаю, що в цьому треба шукати причину втрати очок сьогодні. Ми були готові до гри, але, можливо, пропущений м'яч дещо надломив. Утім, повторюся, у нас було в запасі ще 45 хвилин, потрібно було забивати, але суперник самовіддано оборонявся", - сказав Андрій Ярмоленко після матчу з ЛНЗ.

У турнірній таблиці УПЛ Динамо йде на третьому місці. Кияни відстають від Кривбасу на два очки та на чотири бали від Шахтаря. При цьому Кривбас провів на два матчі більше.

В Динамо прокоментували чутки про травму Ярмоленка 1

Турнірна таблиця УПЛ станом на 10 квітня

У наступному турі Динамо зіграє з Олександрією. Поєдинок відбудеться у суботу, 13 квітня. Початок зустрічі о 15:30.

Раніше Інформатор повідомляв, що стала відома зарплата Сергія Реброва та інших тренерів збірних, які вийшли на Євро-2024. Наставник збірної України посідає 14-те місце.

Також ми розповідали про підсумки 31-го туру чемпіонату Італії. Рома перемогла Лаціо у запальному римському дербі, а Ювентус перервав безвиграшну серію і закріпився на третій сходинці турнірної таблиці.

А ось тут команда Інформатора поринула у спогади та згадала матчі збірної України з футболу в плей-оф кваліфікації на чемпіонати Європи та світу. Дізнайтесь історію виступів головної команди країни у вирішальних матчах кваліфікації. Тут все про важкі поразки та неймовірні перемоги. Долучайтеся до перегляду та залишайте свої враження в коментарях.