Динамо оформило хет-трик у ворота Зорі на очах у Мілевського

У четвер, 4 квітня, Динамо Київ здолало луганську Зорю - 3:0 в перенесеному матчі 6-го туру УПЛ, голами відзначилися - Андрієвський, Кабаєв та Бражко

Динамо, Зоря
Підопічні Шовковського виявилися сильнішими за Зорю. Фото: ФК Динамо

Динамо Київ, 4 квітня, перемогло луганську Зорю - 3:0 у перенесеному поєдинку 6-го туру чемпіонату України з футболу. Підопічні Шовковського забили два м'ячі ще в першому таймі. В другій половині крапку в поєдинку поставив Володимир Бражко.

Як минула перша половина гри

Кияни відразу почали тиснути на суперників. Вже на початку гри Динамо створило низку небезпечних моментів, які згодом і призвели до першого взяття воріт, відзначився Андрієвський на 7-й хвилині. Другого м'яча довго чекати не прийшлося, вже на 22-й хвилині Кабаєв забив розкішний гол. Водночас Шапаренко оформив другий асист. У підсумку - 0:2 на користь киян у першому таймі.

Другий тайм: Ярмоленко віддав асист на очах у Мілевського

У другому таймі на 60-й хвилині вийшов на поле легендарний Андрій Ярмоленко. Майстерність гравця проявилася вже за 7 хвилин, коли Андрій після подачі кутового віддав передачу на Бражка, яка виявилася результативною. За грою Ярмоленка з трибун спостерігав ще один відомий екс-гравець Динамо - Артем Мілевський.

Динамо оформило хет-трик у ворота Зорі в перенесеному матчі 1

Мілевський завітав на гру Динамо - Зоря. Фото: скриншот трансляції.

До кінця гри команди голів не забивали. Динамо здобуло важливу перемогу, яка дозволила піднятися на третє місце в чемпіонаті. Команда Шовковського наразі має 44 бали за 20 зіграних матчів.

• Зоря -  Динамо - 0:3

Склад Зорі: Сапутін - Бутко, Джордан, Батагов, Вантух - Башич, Антюх (Кирюханцев, 63), Чурко (Мишньов, 46), Мічин (Азіангбе, 63), Бугай (Ндур, 63) - Герреро (Хахльов, 77).

Склад Динамо: Бущан - Тимчик, Попов, Дячук, Вівчаренко - Бражко, Андрієвський, Волошин (Ярмоленко, 60), Шапаренко (Діалло, 77), Кабаєв (Беніто, 77) - Ванат (Пономаренко, 76).

Голи: Андрієвський (7), Кабаєв (22), Бражко (67).

Попереджені: Джордан (34), Бутко (90+2) - Діалло (80), Пономаренко (80).

Шовковський прокоментував гру

Після гри головний тренер киян Олександр Шовковський поділився враженнями від поєдинку. Тренер провів паралелі з минулим матчем із Зорею (Динамо перемогло - 2:0 - ред.). Зрештою, Шовковський задоволений грою своїх підопічних.

"Спершу, хочу подякувати нашим захисникам за те, що боронять нашу країну. А також за те, що дозволяють нам виходити на поле і дарувати їм важливі позитивні емоції.

В порівнянні з минулою зустріччю з Зорею це була інша гра. І в тому, що стосується погодних умов, і склад в Зорі інший. Проте наші напрацювання не залежать від опонента, ми не підлаштовуємося, а намагаємося реалізувати свої плани на гру. Рахунок - 0:3 говорить за себе. Сьогодні ми продемонстрували якісну гру і порадували наших фанів", - розповів Шовковський.

А ось у цьому відео наша команда підбила підсумки минулого спортивного тижня. Футбольні збірні України поїдуть на два Євро-2024. Сокіл знову чемпіон України з хокею. Водночас Майк Тайсон запустив незвичайний за формою, але доволі солодкий за смаком бізнес. Про все це детальніше - у нашому огляді.

Раніше Інформатор розповідав, що визначилися перші учасники нової ЛЧ від ФРН та Італії. Хабі Алонсо та Сімоне Індзагі вивели свої клуби в оновлену ЛЧ.

Також ми повідомляли, що став відомий календар змагань олімпійської збірної України на турнірі у Франції. Наша команда потрапила в групу B.