Динамо втратило очки в матчі з ЛНЗ і відпускає Шахтар в золотих перегонах

У матчі 23-го туру УПЛ Динамо Київ приймало черкаське ЛНЗ, команда Шовковського зіграла нічию з гостями - 1:1 та втратила надважливі очки

Ярмоленко, Динамо
Гол Ярмоленка затьмарила помилка Нещерета. Фото: ФК Динамо Київ

У поєдинку 23-го туру чемпіонату України з футболу Динамо Київ зіграло проти черкаського ЛНЗ. Команди розписали нічию - 1:1. Динамо втратило очки та дозволило Шахтарю створити пристойний гадикап у боротьбі за чемпіонство.

Ярмоленко відзначився голом

Підопічні Олександра Шовковського з позиції лідерів почали поєдинок та мали низку небезпечних моментів. Тому вже на 15-й хвилині легендарний Андрій Ярмоленко у дотик перекинув кіпера ЛНЗ Кучеренка. Проте після цього голу гра почала помітно вирівнюватися.

І вже наприкінці тайму ЛНЗ зрівняв рахунок. На 40-й хвилині Рибалка виконав подачу, Нещерет не зумів втримати м'яча, а Саліху вдало скористався помилкою та відновив статус-кво.

Мілевський був незадоволений грою Динамо

В другому таймі гра поновилася атаками киян. Втім, невисока швидкість не дозволяла створювати вбивчих моментів. Нічийний рахунок зовсім не влаштовував Динамо, це розумів на трибунах й зірковий вболівальник та екс-гравець Динамо Артем Мілевський, який був незадоволений грою підопічних Шовковського.

Динамо втратило очки в матчі з ЛНЗ і відпускає Шахтар в золотих перегонах 1

Мілевський відвідав гру Динамо - ЛНЗ.

Зрештою, Динамо так і не змогло вирвати перемогу у грі, яка завершилася з рахунком 1:1. В контексті боротьби за чемпіонство, Динамо втратило надважливі очки. В таблиці УПЛ перший Шахтар вже на 4 очки випереджає третє Динамо. В обох команд по 21-й грі.

• Динамо - ЛНЗ 1:1

Склад Динамо: Нещерет - Тимчик, Попов, Дячук, Вівчаренко (Дубінчак, 78) - Андрієвський (Буяльський, 78), Бражко (Пономаренко, 84), Шапаренко, Ярмоленко (Волошин, 63), Кабаєв - Ванат.

Склад ЛНЗ: Кучеренко - Норенков, Муравський, Ковальов (Тілль, 78), Саліху, Стасюк (Насонов, 69) - Рибалка (Соареш, 58), Бойко, Наумець (Пасіч, 59), Яшарі - Молло (Хобленко, 46).

Голи: Ярмоленко (15), Саліху (40).

Попереджені: Вівчаренко (26), Дячук (50), Дубінчак (84) - Бойко (23), Рибалка (32), Стасюк (51), Яшарі (57), Норенков (68), Тілль (86), Кучеренко (90+6).

Рибалка прокоментував гру з колишнім клубом

Півзахисник Сергій Рибалка, який раніше виступав за Динамо Київ дав коментар після гри. За словами гравця, нічийний результат є позитивним для ЛНЗ. Також Рибалка побажав успіху киянам в наступних матчах.

"Дуже важка гра. Динамо наразі в чудовій формі. Тому ми налаштовувалися на інтенсивну гру. Для нас здобути на виїзді одне очко з Динамо - це позитивний результат. Ми спеціально обрали тактику, щоб зменшити компактність зон Динамо і в нас це вийшло.

Загалом я хочу побажити удачі киянам, в них дуже сильна команда. Вони ще можуть все змінити та виграти чемпіонат", - розповів Рибалка.

А ось тут команда Інформатора підбила підсумки попереднього спортивного тижня. У випуску розповідаємо про події навколо Луніна та колишнього тренера Динамо Київ Хацкевича. Також розбираємось, чому наші тенісистки вибули зі змагань WTA у Чарльстоні. Про ці та інші події детальніше - у нашому огляді.

Раніше Інформатор розповідав, як Фенербахче вперше в історії програв Суперкубок за власним бажанням. В складі команди вийшли гравці молодіжного складу та згодом покинули поле.

Також ми повідомляли, що в АПЛ перед грою Тоттенгем VS Ноттінгем жорстоко зарізали вболівальника. Фаната вбили неподалік від стадіону "шпор".