У Києві шість зачинених на ремонт станцій метро будуть працювати як укриття: подробиці

Читать на русском

Закриті станції метро продовжать працювати як укриття на випадок повітряних тривог, але їх перевірять

Читать на русском
В Києві перекриті 6 станцій синьої гілки метро
Йдеться про "Теремки", "Іподром", "Виставковий центр", "Васильківську", "Голосіївську" та "Деміївську"

Закриті станції метро продовжать працювати як укриття на випадок повітряних тривог, але їх перевірять

Шість зачинених станцій метро на блакитній гілці київської підземки будуть працювати у якості укриття після того, як їх перевірять. Йдеться про "Теремки", "Іподром", "Виставковий центр", "Васильківську", "Голосіївську" та "Деміївську". Перевезення пасажирів не здійснюватимуться. У звʼязку із цим основне навантаження із перевезення громадян буде припадати на наземний громадський транспорт

Як повідомляє урядовий портал, відповідні рішення щодо ситуації з метро у Києві були прийняті 9 грудня, на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданні були присутні віце-прем'єр з відновлення Олександр Кубраков, міністр внутрішніх справ Ігор Клименко, мер Києва Віталій Кличко.

Комісія встановила, що через розгерметизацію тунелю метро та підтоплення перегону між станціями "Деміївська" та "Либідська" існує потенційна загроза виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру. Відтак, закриті станції метро продовжать працювати як укриття на випадок повітряних тривог, але їх перевірять. Йдеться про станції "Теремки", "Іподром", "Виставковий центр", "Васильківська", "Голосіївська" та "Деміївська".

"При цьому прийнято рішення, що станції та вестибюлі закритої гілки можуть використовуватися як укриття під час повітряної тривоги. Відповідним відомствам доручено провести додаткову перевірку безпеки таких укриттів", - йдеться у повідомленні.

Чому зачинене метро Києва

Метро Києва працює частково. З 8 грудня рух поїздів між станціями метро "Деміївська" та "Теремки" у Києві закрили (це третина синьої гілки) через розгерметизацію тунелю метро. Вода почала заливати рейки та наносити пісок. Наразі невідомо ані що стало причиною для такої аварії, ані коли буде відремонтовано найважливіший об'єкт транспортної інфраструктури Києва.

Також ми писали про те, що київський метрополітен розробляє варіант із запуском човникового руху поїздів по непошкодженому тунелю на ділянці між ст.м. "Либідська" та "Теремки". В разі, якщо варіант буде визнано ефективним, інтервал руху такого потяга становитиме приблизно півгодини.  

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.