Опитування Інформатора: кияни хочуть залишити Житній ринок, як є, зробивши ремонт

Кожен третій з наших читачів хотів би бачити всередині ринку публічний простір з фуд-кортами та іншими сучасними розвагами чи можливостями для розвитку, а ще 6% сміливців взагалі бажали б перетворення будівлі на сучасний арт-простір з театром, перформансами, виставками тощо

Житній ринок майбутнє Київ Поділ
Кияни воліли б бачити Житній ринок на Подолі відремонтованим та, можливо, із більш сучасним наповненням

Кияни воліли б бачити Житній ринок на Подолі відремонтованим та, можливо, із більш сучасним наповненням. Так, кожен другий з опитаних нами респондентів зазначив, що хотів би, щоб ринок просто відремонтували та лишили його функціонал, "як є". І лише невеличкий відсоток киян задумався над зміною функціоналу Житнього на арт-простір абощо.

Такими є результати опитування, проведеного днями Інформатором серед своїх читачів. Ми запитували, яке майбутнє ринку вони бачать, зважаючи на те, що міська влада нині поки не може зрозуміти, якою буде нова концепція розвитку ринку. Але вже визначилася із тим, що Житній не будуть ані зносити, ані передавати у довгострокову оренду, про що ми також писали днями.

Варіант відповіді "залишити, як є, зробивши ремонт" обрали 49% наших читачів. За трохи радикальнішу опцію, "осучаснити, додавши публічний простір і фуд-корти", віддав голос кожен третій із респондентів - 37%.

По 6% набрали варіанти, що включають найбільш радикальне осучаснення ринку - "створення нового арт-простору для проведення виставок та перформансів", а також варіант зі знесенням Житнього, бо "у такому вигляді, як зараз, він не потрібен", з подальшою забудовою. Останній варіант "нехай вирішують інші" обрали лише 2% з усіх, хто проголосував на нашому сайті.

Киян дратують техногенні аварії з метро та мостами, а кожен п'ятий мешканець міста не бачить проблем взагалі

Нагадаємо, днями Інформатор робив ще одне опитування, щоб довідатись, що саме дратує киян найбільше за часів мерства Віталія Кличка. Виявилося, що найбільшим подразником є техногенні аварії, що почастішали зі столичною інфраструктурою: метрополітеном, мостами, каналізацією тощо, а також хаотична забудова. Трохи менше роздратування викликають транспортний колапс у місті та знесення історичних будівель. А кожен п'ятий мешканець міста взагалі не бачить проблем.

Також ми розповідали, що двоє з трьох киян виступають проти скошування різнотрав'я у парках, скверах та просто на зелених зонах у Києві. Такі висновки вже можна зробити з результатів опитування, що запустило місто у застосунку "Київ Цифровий". Саме опитування триватиме до 2 серпня, втім, його результати навряд чи сильно зміняться за тиждень.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube