Євген Клопотенко запрошує киян долучитись до вирішення долі Житнього ринку - як зареєструватися на зустріч

Читать на русском

Обговорення майбутнього Житнього ринку відбудеться у стінах Київської міської ради

Читать на русском
Житній ринок
У Києві проведуть обговорення майбутнього Житнього ринку

Обговорення майбутнього Житнього ринку відбудеться у стінах Київської міської ради

У Києві планують провести обговорення стосовно майбутнього Житнього ринку. Ресторатор Євген Клопотенко закликає мешканців столиці, активістів та представників громадських організацій долучитися до його ініціативи, яка направлена на розвиток Житнього. Для реєстрації на захід потрібно заповнити онлайн-форму. 

Подія відбудеться у червні в стінах Київської міської ради, тож всі охочі можуть долучитися до обговорення. Зареєструватися на збори, ініціатором якого виступає ресторатор Євген Клопотенко, можна за посиланням. Про дату й час громадських обговорень повідомлять додатково.

"Запрошуємо зареєструватися на громадські обговорення щодо майбутнього Житнього ринку. Мета заходу — разом з активними містянами та владою сформувати спільне бачення розвитку простору. Під час зустрічі представники місцевої влади, адміністрації ринку, бізнесу, а також активісти, урбаністи та жителі Подолу сформують спільну візію майбутнього ринку, яка ляже в основу проєкту реновації простору", - вказується у формі для реєстрації.

Про Житній ринок 

Житній ринок на Подолі – один із найстаріших ринків Києва. Сучасне його приміщення збудували ще в 1980 році. Після понад 40 років експлуатації, воно потребує капітального ремонту. 19 березня столична влада оголосила конкурс оренди Житнього ринку на 15 років. На подання заявок виділили всього 5 днів. Клопотенко, який до того проводив громадські слухання на тему розвитку Житнього ринку, оголосив пошук інвесторів, які могли б взяти участь у конкурсі. А вже 21 березня стало відомо, що термін подання заяв на аукціон продовжили на 25 днів. Після чого прийняли рішення щодо перенесення аукціону з оренди приміщень на Житньому ринку на квітень. Зрештою 12 квітня КМДА скасувала аукціон щодо оренди Житнього ринку, який був запланований на 15 квітня.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.