У Києві запустили опитування про нові назви парку і скверу
У застосунку "Київ Цифровий" запустили нове опитування. Воно стосується найменування зелених зон столиці. Хто і коли може проголосувати?
У Києві жителям столиці пропонують взяти участь в опитуванні про нові назви парку і скверу. Зокрема, найменувати пропонують парк біля кінотеатру Т. Г. Шевченка та сквер на вул. Михайла Котельникова. Парк біля кінотеатру Т. Г. Шевченка пропонують назвати "Гірка Крістера", а сквер на вул. Михайла Котельникова — на честь Михайла Реуцького.
Голосування триватиме до 31 січня. Проголосувати за кожний із варіантів можуть усі охочі.
Центр захисту тварин запрошує 21 січня киян у парк ВДНГ. Там відбудеться День відкритих дверей Тимчасового притулку для тварин «Виставковий центр». Центр захисту тварин пропонує киянам обрати собі друга.
«Пропонуємо провести вихідний з наймилішими та найкращими песиками та котиками! 21 січня у Тимчасовому притулку для тварин «Виставковий центр» відбудеться День відкритих дверей! З 10 по 16 годину Ви зможете погуляти з песиками, почухати за вушками котиків, та, звісно ж, обрати собі друга! Всі наші тварини мають необхідні щеплення та готові поїхати додому», - йдеться в повідомленні центра.
Киян чекають з 10 до 16 години у парку ВДНГ, павільйон 16 (вулиця Академіка Глушкова, 1).
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.