Нажива на пікніках: у Пущі-Водиці під Києвом шахраї беруть гроші за безкоштовні альтанки

Читать на русском

Невідомі розмістили на безкоштовних зонах для відпочинку номери телефонів з відповідним написом, що може свідчити про необхідність додаткової оплати, нібито, "власнику" альтанок за їх використання

Читать на русском
Шахрайська схема у Києві зі збиранням коштів за відпочинкові зони у Пущі-Водиці
На альтанках з'явилися таблички із зазначенням номеру телефону та написами "стіл замовлень"

Невідомі розмістили на безкоштовних зонах для відпочинку номери телефонів з відповідним написом, що може свідчити про необхідність додаткової оплати, нібито, "власнику" альтанок за їх використання

У Пущі-Водиці невідомі наліпили номери телефонів на альтанки, що є безкоштовними для усіх відвідувачів. Аферисти вирішили підзаробити на відпочиваючих, що не знають про безоплатне надання локацій для відпочинку - таким чином, йдеться про нескладну схему із видурювання грошей в киян. Йдеться про зони відпочинку "Перлина" на 4-й лінії (Міський став) та берег Сапсаївського ставка (квартали 5 і 13 Пуща-Водицького лісництва, Партизанський бір).

Про аферу повідомляють міські пабліки. Так, у Пущі-Водиці вже декілька років тому були встановлені дерев'яні альтанки для безкоштовного відпочинку усіх бажаючих. Але днями невідомі розмістили на них папірці із номером телефону та написом "стіл замовлень", що нібито має свідчити про те, що за альтанки треба додатково сплачувати їхньому власнику.

Наразі телефон, вказаний на папірцях, не відповідає. Зазначимо, що у Пущі-Водиці є ще низка безкоштовних альтанок: окрім уже зазначених локацій, це зони відпочинку біля озер Горащиха і Корочун. Якщо на них з'являться оголошення від псевдо-"власників", слід викликати поліцію для документування шахрайської схеми.

Прикидаються благодійниками і вдають з себе представників ЗСУ: які схеми популярні серед шахраїв

Нагадаємо, нещодавно Інформатор розповідав про групу шахраїв, яка діяла у Києві під виглядом благодійного фонду. Аферисти розміщували в інтернеті фейкову інформацію про благодійні проєкти. Їм вдалося видурити з громадян близько п’яти мільйонів гривень благодійних внесків.

Також Інформатор писав про те, що у Києві затримали шахраїв, які, не маючи жодного відношення до ЗСУ, розсилали листи до благодійних фондів і волонтерських організацій, представляючись військовими і просячи про допомогу. Довірливі представники фондів, не перевіривши інформацію, зв'язувалися з шахраями і домовлялися про надання гуманітарної допомоги. Тепер їм загрожує до восьми років позбавлення волі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.