Більшість з нині існуючих вбиралень розташована в центрі Києва, а у віддалених районах нерідко їх немає зовсім
Кияни вимагають у міської влади збільшити кількість громадських вбиралень. Мова не лише про комфортні умови для киян, а й про створення нових робочих місць. Про це йдеться в петиції, розміщеній на сайті КМДА.
"Знаходження людини в суспільному просторі повинно бути безпроблемним, людина не повинна відчувати незручності у здійсненні своєї життєдіяльності, - зазначено в петиції. - В тому числі мова про відправлення природніх проблем. Якщо в середмісті столиці проблема з туалетами більш-менш вирішена, то у віддалених районах туалетів практично ніде немає".
Згідно з електронною картою від СВКП "Київводфонд", в столиці на даний момент працює 38 громадських вбиралень. При цьому більшість з них дійсно розташовані в самому центрі Києва. На весь лівий берег - "аж" чотири вбиральні, також небагато їх у віддалених районах - у Солом'янському районі дві, ще три - на Святошині. В Голосіївському ж районі немає жодної.
<iframe src="https://www.google.com/maps/d/embed?mid=1DYmbyebq_-K8kEr74rCEi8d7-fo&ehbc=2E312F" width="640" height="480"></iframe>
"У місті величезна кількість людей, які мають проблеми із здоров'ям, осіб з інвалідністю, дітей, для яких наявність в безпосередній близькості вбиральні - питання надважливе, - стверджує автор петиції, Андрій Машков. - Необхідно суттєво збільшити кількість громадських туалетів в місті, тим більше що це дасть змогу створити певну кількість робочих місць".
Станом на п'ятницю, 17 листопада, петиція зібрала вже 3435 підписів з 6 тисяч необхідних. До завершення строку підписання залишилось 9 днів, тож петиція має шанси бути розглянутою міською владою.
Нагадаємо, мешканці Святошинського району вимагають від міської влади зупинити забудову поблизу Берестейського проспекту на виїзді з Києва. Також вимога стосується заборони на зрізання трьох з половиною сотень дерев, що розташовані на ділянці, призначеній під забудову.
Також на сайті КМДА з'явилася петиція про створення нового заказника заради порятунку озера Відро від забудовників.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.