Кияни вимагають створити новий заказник, щоб врятувати озеро Відро від забудовників

Читать на русском

Забудовники хочуть відібрати унікальний куточок дикої природи Києва

Читать на русском
Будівництво
Озеро Відро у Києві хочуть захистити від забудови

Забудовники хочуть відібрати унікальний куточок дикої природи Києва

Кияни вимагають місцеву владу створити заказник на озері Відро. Вони хочуть не допустити його забудови. Нещодавно екологи знайшли там рідкісну рослину, занесену до Червоної книги України – альдрованду пухирчасту.

Відповідна петиція з’явилася на сайті Київської міської ради. Вона вже набрала 775 підписів з 6 тисяч необхідних. 

"Озеро Відро – найчистіше у Києві озеро, унікальне за своєю красою та улюблене місце відпочинку киян. Воно знаходиться у Голосіївському районі та примикає до національного природного парку "Голосіївський", але, на жаль, до нього не входить", - наголосив автор петиції. 

Він зазначив, що ця територія приглянулась забудовникам, які хочуть відібрати унікальний куточок дикої природи Києва. У зв’язку з цим у Київраді вже підготували документи щодо створення на озері заказника, щоб захистити його від знищення.

Розчищення обмілілого озера Синє у Києві

У Києві погодили проєкт відновлення озера Синє. Тепер комунальне підприємство "Плесо" шукає виконавця робіт, який займатиметься його розчищенням. На зустрічі з громадою генеральний директор КП "Плесо" В’ячеслав Савицький сказав, що головна мета зараз – наповнити озеро водою. І хоча проєкт охоплює не тільки роботи з відновлення водойми, але і благоустрій території довкола, на першому етапі акцент зроблять саме на розчищенні озера. Дані роботи фінансуватимуться зі спеціального фонду, кошти з якого можуть спрямовуватися виключно на природоохоронні заходи.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.