Поки депутати Київради працюють над бюджетом столиці, Кличко в Німеччині потрапив у скандал через свою охорону

Читать на русском

Про скандал повідомила член громадянської мережі ОПОРА

Читать на русском
Віталій Кличко зараз в Німеччині
Віталій Кличко зараз в Німеччині

Про скандал повідомила член громадянської мережі ОПОРА

Найважливіший процес, який вплине на життя та розвиток Києва наступного року триває сьогодні без мера міста. Бюджет столиці та всі питання, які пов’язані з його формуванням наразі розглядаються в постійних комісіях депутатами Київради. Віталій Кличко тим часом – у Німеччині і навіть встиг потрапити до скандалу через свою охорону.

Що трапилося через охорону?

Про скандал повідомила член громадянської мережі ОПОРА Тетяна Бойко:

«Пробувала поговорити з Кличком про будинок на Жилянській, але його охоронці не дали, просто відштовхнули», - написала вона на своїй сторінці.

Інформацію підхопив один із київських телеграм-каналів. Там уточнили, що Бойко хотіла запитати у Кличка про ситуацію «щодо варварського демонтажу забудовником історичної будівлі на вулиці Жилянській». Втім, цілком можливо, що командировка мера до Німеччини, яка триває з понеділка, «охороняє» його від інших скандалів. Які можуть виникнути з будь якого гострого питання, щодо формування бюджету столиці і плану його соціально-економічного розвитку на 2024 рік.

Що Кличко робить у Німеччині?

Зустрічається, дякує і обговорює подальше співробітництво. Про зустрічі та їх результати Кличко пише в своєму телеграм-каналі.

«Зустрівся на німецько-українській конференції муніципальних партнерств із Федеральним президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром. Також поспілкувався з Федеральним міністром економічного співробітництва і розвитку Німеччини Свеньєю Шульце. Подякував партнерам за допомогу, яку Німеччина надала та планує надати Україні. Зокрема, 8 млрд євро наступного року», - написав він.

Він зазначив, що зі Свеньєю Шульце говорили і про допомогу українським містам. Зокрема, в критично складний зимовий період. Федеральний міністр запевнила, що Німеччина підтримуватиме українські громади стільки, скільки буде потрібно.

Слід зазначити, що в Німеччині у ці дні знаходилися і інші мери України. В Лейпцигу 14 листопада розпочала роботу німецько-українська конференція муніципальних партнерств. Там обговорювали модернізацію інфраструктури, відбудову зруйнованих міст і допомогу Україні перед зимою.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.