На розі Лобановського і Брожка у Києві облаштували інклюзивний наземний перехід

Зручний наземний перехід дублюватиме надземний, його створили через багаторічні прохання місцевої громади, адже підйоми та спуски надземним переходом створюють проблеми для людей із обмеженими можливостями для руху та просто літніх пішоходів

Перехід надземний та наземний проспект Валерія Лобановського Голосіївський район
Новий перехід відповідає принципам безбар’єрності: біля нього понизили бортовий камінь, облаштували тактильну плитку, заасфальтували тротуар і проїжджу частину

Днями на перетині проспекту Валерія Лобановського і вулиці Володимира Брожка у Голосіївському районі Києва облаштували новий регульований наземний пішохідний перехід. Він де-факто дублює надземний, і створений через багаторічні прохання місцевої громади. Користування надземним переходом створює проблеми для людей із обмеженими можливостями для руху та просто літніх пішоходів.

Про облаштування наземного переходу повідомляє Департамент транспортної інфраструктури КМДА. Як зазначається, облаштуванням переходу займались фахівці Центру організації дорожнього руху.

Новий перехід відповідає принципам безбар’єрності: біля нього понизили бортовий камінь, облаштували тактильну плитку, заасфальтували тротуар і проїжджу частину, нанесли відповідну розмітку. Рух переходом регулюють 4 нових транспортних і 6 пішохідних світлофорів, забезпечених резервним живленням, та пристрої звукового сповіщення.

Також встановили детектори транспорту, за допомогою яких контролер змінює програми роботи світлофорів залежно від інтенсивності транспортного потоку. Таким чином зменшуються дорожні затори, повідомили у Дептрансі. Також встановили 41 новий дорожній знак.

Патрульні "посприяли" облаштуванню переходу до фешенебельного ресторану

Нагадаємо, Інформатор розповідав про те, що у березні патрульна поліція Києва посприяла облаштуванню наземного переходу через вул. Січових Стрільців до одного з дорогих ресторанів Києва. З цією метою Департамент видав спеціальний припис з вимогою демонтувати секції загородження та нанести розмітку, що й було зроблено комунальниками. Разом з тим, вимоги громадськості щодо створення аналогічних переходів у більш насичених пішоходами місцях столиці ігноруються міською владою (і тією ж патрульною поліцією).

Також ми писали про те, що кияни не задоволені ремонтом підземного переходу на Шулявці. 30,9 млн грн на оновлення підземного переходу поруч з ним витратили згідно з тендером, що оголосили 2023 року. Але не дивлячись на те, що роботи вже виконані, угоду з підрядником подовжили до початку травня 2024 року.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube