Коли просять серйозні хлопці, береш і робиш: патрульні зробили перехід через вулицю до дорогого ресторану у Києві

Читать на русском

Депутатка Київради Ксенія Семенова публікує документ, який свідчить про те, що саме поліцейські сприяли облаштуванню наземного переходу через вул. Січових Стрільців до "Аляски"

Читать на русском
Облаштування наземного переходу у Києві
"Було-стало": перехід перед "Аляскою" було облаштовано нещодавно за листом від представника патрульної поліції Києва

Депутатка Київради Ксенія Семенова публікує документ, який свідчить про те, що саме поліцейські сприяли облаштуванню наземного переходу через вул. Січових Стрільців до "Аляски"

Патрульна поліція Києва посприяла облаштуванню наземного переходу через вул. Січових Стрільців до одного з дорогих ресторанів Києва. З цією метою Департамент видав спеціальний припис з вимогою демонтувати секції загородження та нанести розмітку, що й було зроблено комунальниками. Разом з тим, вимоги громадськості щодо створення аналогічних переходів у більш насичених пішоходами місцях столиці ігноруються міською владою (і тією ж патрульною поліцією). Відповідний документ 6 березня оприлюднила у Facebook депутатка Київради Ксенія Семенова (фракція "Слуга народу").

"Забули" про острівець безпеки

Припис за підписом інспектора відділу безпеки дорожнього руху, капітана поліції Ігоря Циби вимагає від КП ШЕУ Шевченківського району демонтувати дві секції пішохідного огородження по вул. Січових Стрільців та нанести розмітку для облаштування нерегульованого переходу. Просто навпроти переходу знаходиться фешенебельний київський ресторан "Аляска", і міська громада не вірить у простий збіг обставин.

"Патрульна поліція самостійно без міста зробила наземний перехід до ресторану Аляска. Бо вже і один із найдорожчих ресторанів розуміє, що люди прям в зал зі столиками на авто не заїдуть, прийдеться йти. Коли тебе попросили серйозні хлопці, ти лишнє не питаєш. Береш і робиш", - кпинить депутатка Ксенія Семенова у соцмережах.

Цікаво, що перехід влаштовано без острівця безпеки, обов'язкового у випадках з двома та більше смугами руху у одному напрямку на неконтрольованих переходах. Цю деталь підмітили у ГО "Пасажири Києва", зазначивши, що на інших переходах по вулиці Січових Стрільців відповідні острівці все ж облаштовано. Інформатор звернувся до ресторану "Аляска" по коментар стосовно облаштування переходу, щойно він з'явиться, ми розповімо про це читачам. Також чекаємо на позицію Патрульної поліції Києва.

Документ з вимогою, опублікований Семеновою
Документ з вимогою, опублікований Семеновою

Ігнорують такі самі ініціативи громади

Об'єму історії додає деталь: за словами Семенової, та ж патрульна поліція Києва завертає інші проєкти надземних пішохідних переходів, створення яких вимагають київські активісти. Причому це триває роками. Зокрема, пише Семенова, "найдивніший театр абсурду" відбувається довкола ідеї облаштування переходу через бульвар Тараса Шевченка навпроти ст.м. "Університет" (на перетині з вул. Івана Франка). Так, активіст Сергій Пасюта вимагає створення переходу тут давно - скоро святкуватиме круглу дату.

"У цьому березні якраз 5 років, як громада просить облаштувати наземний перехід до метро "Університет". У березні (2019 року - Авт.) Ігор Іванов подав проєкт, у червні, здається, він переміг", - зазначив Пасюта у коментарі під дописом Семенової на Facebook.

Власне, у коментарях до посту депутатки кияни почали висловлювати і власні побажання щодо облаштування обмежувачів швидкості та наземних переходів. Серед ідей - покласти "лежачих поліцейських" на вул. Шаповала вздовж Солом'янського парку, створити перехід на вул. Дегтярівській навпроти Шевченківського райсуду тощо.

Переходи Києва: коряві ремонти та "підмазування" стелі

Нагадаємо, Інформатор розповідав про ситуацію з оновленням підземного переходу біля Шулявського мосту в Києві. На ремонт там витратили понад 30 млн гривень. Роботи закінчили торік у грудні, але 4 ліфти, які передбачені проєктом, досі не працюють. А деякі тактильні плитки, облаштовані торік, вже відпали.

Також ми повідомляли, що через підтікання талої та ґрунтової води на стелі у підземному переході на ст.м. "Театрльна" з'явилися розводи. Сліди води також помітно на мармуровій стіні входу до метро. Місцеві розповідають, що стелю постійно підфарбовують, щоб скрити наслідки потопів, втім, вона все одно потребує ремонту.

В мережі активно обговорюється можливість появи "Вугледарського котла". Цікаво, що зазвичай про подібні ситуації говорили після їх виникнення, коли вже нічого не можна було змінити. Але чи можливий зараз такий ризик на найбільш небезпечних напрямках фронту? Про це розповість політолог Андрій Золотарьов. Приєднуйтесь до обговорення.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.