Можуть навчати навіть дистанційно: київському метрополітену знадобились ліфтери

Читать на русском

КП "Київський метрополітен" замовив послугу з перепідготовки 10 співробітників, яких навчать другій професії "ліфтера", ймовірно, йдеться про спеціальних чергових на станціях, де є відповідна техніка: у Києві є якраз десять станцій, обладнаних ліфтами

Читать на русском
Ліфти для маломобільних пасажирів київського метрополітену
Наразі лише 10 станцій підземки Києва обладнано ліфтами, на інших маломобільним пасажирам доводиться користатися спецобладнанням або просити про допомогу

КП "Київський метрополітен" замовив послугу з перепідготовки 10 співробітників, яких навчать другій професії "ліфтера", ймовірно, йдеться про спеціальних чергових на станціях, де є відповідна техніка: у Києві є якраз десять станцій, обладнаних ліфтами

КП "Київський метрополітен" проведе перепідготовку співробітників, надавши їм другу професію - ліфтерів. Йдеться про загалом 10 осіб, яких будуть навчати на базі ТОВ "Центр охорони праці "Новатор сервіс". Ймовірно, вони будуть чергувати на кожній з десяти станцій підземки, обладнаних ліфтами. Вартість їхнього навчання становитиме 6,5 тис грн.

Проведення відповідного тендеру було оголошено 21 березня 2023 року. Згідно з документами, КП "Київський метрополітен" потребує перепідготовки 10 співробітників за професією "ліфтер". Вчити метрополітенівців можуть на будь-якій зручній для виконавця локації - або на його території, або навіть дистанційно. А за результатами проведеного навчання та перевірки знань виконавець повинен буде надати свідоцтво про присвоєння кваліфікації для кожного з робітників.

Пропозиції мали подаватися до 29 березня, і надійшла всього одна - від ТОВ "Центр охорони праці "Новатор сервіс". Наразі вона знаходиться у стадії розгляду і очікує на прийняття рішення. Сума, яку має сплатити КП "Київський метрополітен" за проведення перенавчання, становитиме 6,5 тис грн за усіх співробітників.

Зазначимо, що наразі для осіб з інвалідністю пристосовано 13 станцій київського метро, зокрема, на 10 з них є ліфти, на 8 - спеціальні підйомники. Ліфтами обладнано такі станції: "Вирлиця" (4 ліфти), "Бориспільська" (2), "Червоний хутір" (9), "Демївська" (2), "Голосївська" (3), "Васильківська" (4), "Виставковий центр" (2), "Іподром" (5), "Теремки" (4), "Святошин" (3).

З чим пов'язане посилення заходів безпеки у метро та коли продовжать будувати лінію на Виноградар

Нагадаємо, днями Рада Оборони Києва вирішила посилити контроль на станціях метрополітену у столиці. Зокрема, було доручено застосовувати там ручні металодетектори. Також має відбутися перевірка систем відеоспостереження. Крім цього було вирішено посилити контроль за місцями з великим скупченням людей, зокрема ТРЦ. Масові заходи в столиці планують обмежити.

Також ми розповідали про те, що будівництво метро на Виноградар продовжиться, щойно міська влада проведе новий тендер - відповідну обіцянку дав міський голова Києва Віталій Кличко. Попередній підрядник, компанія "Київметробуд", своїх зобов'язань не виконав, через що договірні відносини з ним було припинено. А новий конкурс почнеться "максимально швидко".

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.