Мешканка Київщини дізналася про списання 39 422 гривень з кредитки ПриватБанку на території США - чи повернув суд кошти

Читать на русском

На неодноразові звернення жінки ПриватБанк не відреагував, разом з тим щомісячно стягуючи із зарплатної картки частину кредитних коштів та нараховані відсотки в розмірі 11 379 гривень

Читать на русском
ПриватБанк
У мешканки Київщини з кредитки ПриватБанку списали кошти у розмірі 39 422 гривень

На неодноразові звернення жінки ПриватБанк не відреагував, разом з тим щомісячно стягуючи із зарплатної картки частину кредитних коштів та нараховані відсотки в розмірі 11 379 гривень

Жінка мала кредитну картку в ПриватБанку з лімітом 50 тисяч гривень. Згодом вона помітила списання коштів у розмірі 39 422 гривень. Це відбулося на території США. Клієнтка вимагає фінустанову відновити рахунок до стану, у якому він перебував перед виконанням несанкціонованих операцій в період із 15 липня 2022 року по 18 липня 2022 року. Про це вказується у рішенні Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Київської області, опублыкованому 6 грудня 2023 року.

Жінка є клієнткою АТ КБ "ПриватБанк" і у кінці 2021 року при заміні картки для виплат їй видали кредитку "Універсальна" з лімітом 50 тисяч гривень. Вона не користувалася нею, однак помітила зняття коштів десятьма транзакціями у період із 15 липня по 18 липня 2022 року на загальну суму 39 422 гривень. Це відбулося на території США. 

У жовтні 2022 року жінці повернули 28 884 гривень. Залишок неповернутих коштів складає 10 937 гривень. На її неодноразові звернення банк не відреагував, разом з тим щомісячно стягуючи із зарплатної картки частину кредитних коштів та нараховані відсотки в розмірі 11 379 гривень.

"Позивачка була зареєстрована в ПК "Приват24" з відповідним логіном, який є номером телефону. Номер телефону нею не змінювався, тому на номер телефону в разі проведення транзакцій та інших операцій приходять відповідні повідомлення. Вони використовуються банками в процесі двофакторної автентифікації клієнтів Таким чином, можна зробити висновок, що перекази коштів по картці було здійснено особисто клієнткою", - заявили у ПриватБанку. 

Рішення суду 

Позов жінки вирішили частково задовольнити. Акціонерне товариство комерційний банк "ПриватБанк" зобов'язали відновити залишок коштів на її картковому рахунку до стану 50 тисяч гривень (кредитні кошти), у якому він перебував перед виконанням несанкціонованих операцій в період із 15 липня 2022 року по 18 липня 2022 року.

"Відповідач не надав суду належних і допустимих доказів на спростування доводів позивача, не довів, що позивачка, як власниця картки, своїми діями чи бездіяльністю сприяла у доступі до її карткового рахунку чи надала інформацію третім особам, що дало змогу ініціювати платіжні операції. Суд приходить до висновку про необхідність задоволення позовних вимог в частині відновлення залишку на картковому рахунку, належному позивачеві, до стану, у якому він перебував перед виконанням несанкціонованих операцій в період із 15 липня 2022 року по 18 липня 2022 року", - наголосили у суді. 

Ми всі знаємо, що митниця та податкова - головні органи, від яких залежить поповнення державного бюджету. Останнім часом бізнес скаржиться на те, що податкові накладні дуже часто блокуються. І дуже часто в цьому контексті згадується прізвище Гетманцева - голови податкового комітету. Як ви гадаєте, який вплив має Данило Гетманцев на податкову службу, і чи не здається вам, що його вплив перевищує вплив Мінфіну? З цим питанням ми звернулися до Сергія Марченка, який очолює Міністерство фінансів України. Очікуйте на відповіді у нашому відео!

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.