Обурюючий інцидент стався просто на парковці будівельного гіпермаркету в Дарницькому районі столиці: військовий зробив зауваження водію автівки, що стала на місце для людей з інвалідністю, а дружина керманича в поліцейській формі здійняла ґвалт, образивши ветерана
У Києві стався обурюючий інцидент між ветераном 73-го морського центру та поліціянткою. Конфлікт приголомшує як через участь у ньому співробітниці правоохоронних органів, так і через те, що трапився він на третьому році великої війни. Після зауваження з боку військового щодо порушення правил паркування жінка вжила щодо нього огидні образи, додавши, мовляв, якщо приїхали "з передка" - то "думають, що їм усе можна".
Конфлікт між ветераном Сил спецоперацій ЗСУ Павлом Якімчуком та жінкою у формі Нацполіції виник 14 серпня у Дарницькому районі Києва, на парковці перед будівельним гіпермаркетом. Про його розвиток військовий написав у Facebook. За словами Якімчука, коли він виїздив зі свого паркомісця для людей з інвалідністю (Павло отримав поранення минулого року і досі лікується), там одразу ж припаркувалася інша автівка.
Якімчук зауважив, що на склі машини не було необхідної наліпки-знака про те, що нею пересувається людина з інвалідністю. Відтак, Павло підійшов до машини та запропонував водієві подарувати відповідну наліпку на лобове скло. Тема паркування, до речі, військовому не чужа - він працював заступником начальника адмінуправління у КП Київтранспарксервіс.
"Тут з пасажирського місця виходить його (водія - Ред.) дружина в формі поліцейського з шевроном Головного управління поліції і починає на мене верещати: "А в Епіцентр що, тільки інваліди приїжджають?" - написав Павло у Facebook.
Ветеран пояснює: у подібних випадках більшість водіїв визнають помилку, перепрошують та перепарковують свій транспорт. Але цього разу дружина водія почала конфлікт - обізвала його "конченим інвалідом", додавши до образ ще й фразу "думають, якщо приїхали з передка, то їм все можна". При цьому на задньому сидінні автомобіля, що запаркувався з порушенням, сиділи діти.
Павло визнає, що така реакція його обурила, і зізнається, що після слів поліціянтки перестав добирати слова. А поки тривала суперечка, в якості аргументу навів і власне поранення, отримане на фронті майже 1,5 року тому, зазначивши, що сам має статус людини з інвалідністю. Зрештою, каже Павло, родина поліцейської провела в гіпермаркеті понад годину, але водій так і не перепаркував автівку.
Наступного дня ветеран оприлюднив дані про саму службовицю. За його словами, незугарною поведінкою відзначилася Олена Орещенко, працівниця Нацполіції. Військовий оприлюднив фото з її Instagram та лінк на саму соцмережу, щоправда, поліціянтка майже одразу видалила власну сторінку. Втім, у системі Youcontrol Інформатору вдалося розшукати декларації пані Орещенко, з яких випливає, що приблизно з початку 2017-го по 2020-й роки вона працювала у Броварах Київської області звичайним дільничним інспектором поліції.
Нагадаємо, Інформатор розповідав про те, що напочатку червня 2024 року у Києві неподалік від ст.м. Почайна побили дівчину за проукраїнську позицію. Інцидент трапився 2 червня, невдовзі після церемонії прощання із волонтеркою, парамедикинею Іриною Цибух на псевдо "Чека", що пройшла у Михайлівському золотоверхому соборі. Якраз із траурної церемонії й поверталася дівчина.
Також ми писали, що навесні 2024-го в Ірпені в гостру фазу перейшов конфлікт між міським головою Олександром Маркушиним та його попередником Володимиром Карплюком, який очолює політичну партію "Нові Обличчя". Мер публічно заявив про вихід з партії, від якої він і обирався на посаду, у відповідь усі його заступники та депутати міськради від "провладної" фракції заявили про недовіру меру. Причиною називають розкрадання місцевого бюджету та відкати із зарплат.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.