Київські виші забороняють Telegram, видаляють канали та думають мігрувати на Instagram

Заборона стосується робочих та навчальних процесів, комунікації між працівниками та студентами, а облікові записи вишів у цьому месенджері будуть видалятися, при цьому питання, на яку з доступних платформ переходити, вирішують у самому Telegram

Telegram виші Київ заборона
У КНУ ім. Тараса Шевченка вирішують, на яку з платформ переходити - проте опитування проходить у самому Telegram-каналі вишу

Київські вищі навчальні заклади почали вводити заборону на використання месенджера Telegram. Це стосується робочих та навчальних процесів, комунікації між працівниками та студентами, а облікові записи вишів у цьому месенджері будуть видалятися. Крім того, всередині самих вишів будуть блокувати роботу месенджера.

Накази про блокування роботи месенджера Telegram видали в один день, 4 листопада, одразу два столичних виші: КНУ ім. Т. Шевченка та Київський столичний університет ім. Бориса Грінченка. Наказ по КНУ підписав ректор Володимир Бугров, і він почне діяти з 11 листопада. Згідно з ним, Wi-Fi у гуртожитках та корпусах університету припинить підтримку сервісу, також повідомляється, що Telegram не працюватиме на території університету (відтак, його роботу блокуватимуть примусово).

Також у КНУ нині обговорюють, до якого з доступних сервісів "мігруватиме" університет з платформи Telegram. Власне, сама дискусія ведеться з застосуванням Telegram-каналу вишу - він поки доступний (нагадаємо, наказ почне діяти лише з 11 листопада). У якості альтернатив розглядають Viber, WhatsApp, Linkedin, Facebook та Threads. Та поки лідером є Instagram.

Прикметно, що, поки Telegram-канал КНУ ім. Т. Шевченка не заблокований, його використовують, аби опитати студентів про наступний месенджер
Прикметно, що, поки Telegram-канал КНУ ім. Т. Шевченка не заблокований, його використовують, аби опитати студентів про наступний месенджер

Аналогічний наказ видав 4 листопада в.о. ректора Київського столичного університету ім. Бориса Грінченка Олександр Турунцев. У документі йдеться про заборону на встановлення месенджера або його веб-версії на будь-яких службових пристроях працівників вишу, також співробітникам не можна буде комунікувати чи передавати інформацію ним зі службовою метою. Відповідно, буде припинений і Telegram-канал самого університету.

"Наказую... блокувати роботу Telegram за допомогою технічних засобів, а також обмежити можливість користувачів встановлювати та використовувати Telegram на службових пристроях", - також йдеться у наказі, до речі, техслужба університету також повинна буде періодично оновлювати техзасоби блокування, аби врахувати зміни й оновлення месенджера.

Який з київських вишів заробляє найбільше та через що оболонці скаржаться на Київський університет Грінченка

Нагадаємо, нещодавно Інформатор розповідав про те, що до ТОП-20 найприбутковіших вишів країни увійшли аж 11 столичних університетів. За даними рейтингу за прибутками, який склали експерти, найбільший загальний дохід за минулий рік отримала Міжрегіональна академія управління персоналом.

Також ми писали про те, що мешканці столичної Оболоні скаржаться на менеджмент Київського університету ім. Бориса Грінченка. Під час блекаутів минулого тижня виш "тримав марку", підсвічуючи навіть вночі, посеред повної темноти, власну рекламну вивіску. А згодом увімкнув генератор - так гучно, що, кажуть оболонці, спати було неможливо навіть із закритими вікнами. Офіційно університет поки не відповів, втім, його викладачі пояснили ситуацію виробничою необхідністю.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube
Київ