Неможливо спати: мешканці Оболоні обурилися через університет ім. Грінченка і передають вітання проректору-депутату Київради

Читать на русском

Під час блекаутів минулого тижня виш "тримав марку", підсвічуючи навіть вночі, посеред повної темноти, власну рекламну вивіску, а згодом ще й увімкнув генератор, так гучно, що спати було неможливо навіть із закритими вікнами

Читать на русском
Скарги киян Оболонь університет ім. Грінченка депутат Київради Леонід Ємець
Університет підсвічував рекламну вивіску навіть глупої ночі, коли всі інші вогні згасли

Під час блекаутів минулого тижня виш "тримав марку", підсвічуючи навіть вночі, посеред повної темноти, власну рекламну вивіску, а згодом ще й увімкнув генератор, так гучно, що спати було неможливо навіть із закритими вікнами

Мешканці столичної Оболоні скаржаться на менеджмент Київського університету ім. Бориса Грінченка. Під час блекаутів минулого тижня виш "тримав марку", підсвічуючи навіть вночі, посеред повної темноти, власну рекламну вивіску. А згодом увімкнув генератор - так гучно, що, кажуть оболонці, спати було неможливо навіть із закритими вікнами. Офіційно університет поки не відповів, втім, його викладачі пояснили ситуацію виробничою необхідністю.

Оболонці почали скаржитись на менеджмент вишу ще минулого тижня, у п'ятих числах червня, коли Київ зітнувся з масштабними стабілізаційними знеструмленнями. Університет, що знаходиться по вул. Левка Лук'яненка (колишня маршала Тимошенка), не став вимикати власну рекламу на ніч, залишивши одну з небагатьох яскравих світлових плям на районі. Виглядало це, дійсно, досить химерно, адже реклама вишу світилася навіть глупої ночі, коли посеред району згасли взагалі усі вогні.

Також місцеві поскаржилися на гучний строкіт генератора, що увімкнули, зрештою, в університеті. У дописах, що оприлюднили оболонські пабліки, стверджується, що через гуркіт було "неможливо спати, і його чутно навіть через закриті вікна". Пабліки додали, що прохання можна адресувати конкретно проректору університету, депутатові Київради Леоніду Ємцю.

Офіційно університет не виступав з будь-якими коментарями з ситуації. Втім, у ті ж пабліки передали відповідь одного з викладачів, з якої випливає, що вивіску підсвічували, оскільки вона живилася за рахунок встановлених раніше сонячних панелей. А генератор, що не давав спати киянам, живив вентиляцію басейну - "без цього, нажаль, не обійтись", - додав неназваний викладач, також аргументувавши необхідність роботи генератора вимогами гігієни.

Університет Сковороди покликав на майстер-клас порнозірку, а КНУ ім. Т. Шевченка звозив студентів до ТЦК

Нагадаємо, днями Інформатор розповідав, що наукове товариство Університету Григорія Сковороди в рамках формату "Платформа можливостей" 30 травня організувало зустріч з порноакторкою Юлією Сенюк (Джозефін Джексон). Протягом години вона відверто розповідала про свою освіту та причини вибору професійного шляху та багато іншого.

Також ми розповідали про розпорядження ректора КНУ ім. Т. Шевченка Володимира Бугрова про доставку студентів та співробітників університету до ТЦК транспортом вишу. У коментарі нам ректор визнав, що діяв на виконання постанови Кабміну.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.