Столична підземка шукає підрядників, що мають досвід поводження й утилізації зіпсованих мастил та інших рідин, що залишаються у електродепо, де обслуговуються потяги
КП "Київський метрополітен" з 9 жовтня 2024 року проводить закупівлю послуги у сфері поводження з небезпечними відходами. Мова про моторні мастила й масла, відпрацьовані або зіпсовані, а також про відходи знезараження, або очищення стічних вод. Підземка шукає компанію, що здатна допомогти з утилізацією таких відходів, та готова сплатити за її послуги майже 2 млн грн.
Тендер на пошук підрядника, що має досвід у поводженні з небезпечними відходами, КП "Київський метрополітен" оголосило днями на електронному майданчику публічних закупівель Prozorro. Нині конкурс перебуває на стадії подання пропозицій, кінцевий строк для чого спливає 17 жовтня.
У документації до проведення тендеру вказано, що підземка шукає підрядника, який надаватиме послуги з поводження із небезпечними відходами. Йдеться про масла та мастила моторні, трансмісійні рідини та інші зіпсовані чи відпрацьовані олії та рідини. Також метро потрібно утилізувати відходи від знезараження та очищення стічних вод, а ще - зіпсовані чи відпрацьовані обтиральні матеріали з депо, де проходить технічне обслуговування рухомого складу.
Сам аукціон відбудеться 18 жовтня 2024 року. Очікувана вартість закупівлі становить 1,9 млн грн, відтак, учасники надаватимуть свої пропозиції, що менші за цю суму.
Нагадаємо, на початку вересня Інформатор писав про те, що КП "Київський метрополітен" проведе оновлення станції метро "Житомирська" на червоній, Святошинсько-Броварській, лінії метро. Такий висновок можна зробити з тендера, що було днями оголошено підземкою, на закупівлю елементів освітлення платформи, середньої зали та маршових сходів станції. З цією метою підприємство готове витратити більше за півмільйони гривень.
Також ми розповідали, що з відкриттям повноцінного руху тунелем метро на "синій" лінії у Києві повернулася стара, але добре відома проблема нестачі перехоплюючих паркінгів в районі Теремків та Іподрому. Чи, радше, небажання водіїв платити за паркування своїх автівок на спеціально відведених для цього місцях. Так, двори житлових будинків поблизу кінцевих станцій метро знову перетворилися на "парковку" для мешканців Київської області.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.