Депутати розглянуть проєкт рішення про розробку детального плану території в районі Наддніпрянського шосе, Дарницького мосту та Дніпровської затоки у Голосіївському районі столиці
До Київської міськради було подано проєкт рішення про розробку детального плану території в районі Наддніпрянського шосе, Дарницького мосту та Дніпровської затоки у Голосіївському районі столиці. Документ було оприлюднено на сайті міськради 10 жовтня 2024 року. Депутати дадуть дозвіл на розробку плану території в районі, де нині промзони, яхтклуби та бази відпочинку, а найвідомішим об'єктом є Видубецький монастир.
Про подання проєкту рішення щодо розробки ДПТ в районі Наддніпрянського шосе, Дарницького мосту та Дніпровської затоки у Голосіївському районі столиці йдеться у документі за авторством голови Постійної комісії Київради з питань архітектури, містопланування та земельних відносин Михайла Терентьєва. У документі зазначається, що депутатам належить дозволити розроблення такого плану у зазначеній місцевості Голосіївського району міста.
Зазначимо, що станом на сьогодні з'їзди з Дарницького мосту на правому березі Києва впираються у промзону. Там прокладені декілька вулиць - Набережно-Печерська, Баренбойма, Будіндустрії. Поряд розташований Завод залізобетонних конструкцій ім. Ковальської, а також (несподівано) головна будівля релігійної організації "Духовний центр "Відродження", лідер якої, Володимир Мунтян, втік за кордон, і про яку Інформатор писав ще навесні.
З іншого боку від мосту розташована, власне, "Дніпровська затока" - вона носить назву "Видубецьке озеро" (воно сполучається з Дніпром вузенькою протокою, що проходить під мостом на Набережно-Печерській дорозі). На ній - тренувальна човнова база "ТиМи", яхт-клуб "Омар", "РВП-1" (ремонтно-відстійний пункт човнів та яхт), а також декілька об'єктів нерухомості, розташовані впритул до води (зазначимо, що це порушує правила, адже будуватися просто біля берега заборонено).
Ймовірно, впорядкувати ці недоліки й має новий детальний план території. Визначати межі розроблення містобудівної документації буде профільний Департамент містобудування та архітектури КМДА.
Нагадаємо, днями Інформатор писав про те, що у Києві створять комунальне підприємство, що матиме за завдання допомогу внутрішньо переміщеним особам. Його поява продиктована необхідністю опікуватися сотнями тисяч людей з непідконтрольних територій чи тих місцин на Сході та Півночі країни, де жити стало небезпечно - загалом же у Києві на обліку стоїть 416 тисяч ВПО, і 74% з них планують лишитися у столиці. З функцій, що виконуватиме установа, - дистрибуція житла, соціальні послуги, зокрема, психологічна підтримка та допомога у працевлаштуванні.
Також ми розповідали, що Київрада планує передати оточенню колишньомго зятя Леоніда Черновецького, бізнесмена Олександра Супруненка, ділянку землі під будинком просто на Печерському пагорбі, біля узніжжя Батьківщини-матері, за адресою вул. Лаврська, 33. Там розташована одна з будівель НПП "Навігатор Л", що спеціалізується на машинобудівництві та має проєкти, пов'язані з атомною, гідро- та тепловою енергетикою.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.