Господарський cуд міста Києва повідомив про проблеми у роботі: що трапилося

Київський господарський суд наразі не може приймати документи, які надсилаються засобами підсистеми «Електронний суд»

Суд, Київ
В Києві "Електронний суд" дав збій

В роботі підсистеми «Електронний суд» Господарського cуду міста Києва виникли проблеми. Про це в понеділок, 4 березня повідомляє пресслужба суду.

У Київському господарському суді заявили, що наразі не можуть приймати документи, які надсилаються до суду засобами підсистеми «Електронний суд» та електронної пошти у зв'язку з помилкою в роботі цього сервісу.

«Просимо враховувати цю інформацію під час обрання способу звернення до суду», - йдеться у заяві.

У суді додали, що про відновлення роботи підсистеми «Електронний суд» повідомлять додатково.

Електронний суд в Дії

Віцепрем'єр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій України – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров анонсував запуск електронного суду. Частина його буде доступна в Дії. Це спростить документообіг, пришвидшить розгляд справ і полегшить комунікацію між учасниками справ. 

«Електронний суд зробить систему судочинства сучасною та більш ефективною. Частина сервісів буде в онлайні та в Дії. Це спростить документообіг, пришвидшить розгляд справ і полегшить комунікацію між учасниками справ. Для суддів буде менше паперової роботи й зекономлений час", – розповів Федоров.

За його словами, зараз йде трансформація у єдину інформаційну систему, яка вже пройшла IT-аудит. Зараз перевіряють функціональність, а згодом сформують оновлену концепцію електронного суду.
Федоров зазначив, що також працюють над електронним виконавчим документом у Дії – рішенням суду, обовязковим до виконання.

Українці  зможуть:

  • звертатися до суду онлайн, без поштової кореспонденції та зайвих поїздок
  • отримувати судові рішення в електронній формі
  • сплачувати штрафи, вносити та повертати судовий збір та застави
  • ознайомлюватися з матеріалами електронної судової справи

Андрій Шабельников висловлює свою точку зору щодо того, що бізнес може вимагати від країни зараз, в умовах війни. Чи це лише припинення тиску, чи можна очікувати на якісь преференції, наприклад, немобілізацію працівників бізнесу, які сумлінно виконують свої податкові зобов'язання? Долучайтеся до нашого відео, щоб дізнатися думку експерта та зрозуміти, які можливості має бізнес у таких складних умовах.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube
Київ