До опалювального сезону на ТЕЦ-5 у Києві встановлять нові парогенератори

На другій за розмірами ТЕЦ столиці планують реконструювати схему подачі пари зі встановленням парогенеруючого обладнання, а встигнути планують ще до настання зимових холодів

Опалення Київ ТЕЦ-5
ТЕЦ-5 у Києві планують модернізувати за рахунок встановлення парогенеруючого обладнання

До початку опалювального сезону у Києві відновлюють обладнання на ТЕЦ-5. Там планують реконструювати схему подачі пари зі встановленням парогенеруючого обладнання. Відповідний аукціон вже було проведено, і за його результатами визначений підрядник, який виконає роботи за 5,8 млн грн.

Про завершення аукціону повідомляється у системі публічних закупівель Prozorro. Єдиним учасником торгів стало ВКП ТОВ "Таурус", і за результатами аукціону з ним укладено угоду вартістю у 5,8 млн грн. Підряднику належить провести реконструкцію системи подачі пари із встановленням парогенеруючого котельного обладнання на ТЕЦ-5.

Згідно з тендерною документацією, підрядник проводитиме монтаж та утеплення зовнішніх технологічних трубопроводів, також він змонтує металоконструкції рами під котел паровий Е-160-1,4-250 ГМ (Е), проведе ремонт будівлі котельні, встановить опалення, вентиляцію та блискавкозахист, датчики загазованості, пожежну сигналізацію. Крім того, мають ще змонтувати паропроводи, паромазутопроводи, силове електрообладнання та провести низку інших робіт.

Що прикметно, замовник, КП "Київтеплоенерго", бажає встигнути із встановленням технологічного обладнання до зимових холодів. Так, згідно з тендерною документацією, уся реконструкція мають завершитися до 15 грудня 2024 року.

У Києві відновлюють ТЕЦ-6, а в області шукають гроші, щоб запустити Білоцерківську ТЕЦ

Нагадаємо, днями Інформатор писав про те, що КП "Київтеплоенерго" планує провести ремонтні роботи на ТЕЦ-6, найбільш потужній в Україні теплоелектроцентралі. У планах - до кінця грудня 2024 року відновити виробничі приміщення, знесолюючі установки станції, а також відновити ресурс працездатності систем керування обладнанням. Всі роботи, згідно з планами, мають коштувати бюджету міста 24,2 млн грн.

Також ми розповідали, що місто Біла Церква, що на Київщині, шукає інвесторів, які б вклалися у відновлення електрогенерації на ТЕЦ. Вартість робіт складе близько чверті мільярда гривень, і для місцевої громади сума є непідйомною. Відтак, нині влада міста просить про допомогу міжнародні фонди.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube