До Дня Києва-2024 мають завершити облаштування Оболонського острова: що зміниться

Читать на русском

На острові Оболонський ведуться роботи з влаштування зони відпочинку

Читать на русском
На Оболонському острові вже створена основа під мощення доріжок, зводяться габіони в деяких місцях
На Оболонському острові вже створена основа під мощення доріжок, зводяться габіони в деяких місцях

На острові Оболонський ведуться роботи з влаштування зони відпочинку

У столиці планують завершити усі роботи з облаштування Оболонського острова до Дня Києва у 2024 році. Про це повідомив директор КП «Плесо» Вячеслав Савицький.

На Оболонському острові вже створена основа під мощення доріжок, зводяться габіони в деяких місцях. Вирівняна зона пляжу. Замовником робіт є КП «Плесо».

«Гадаю, якщо все буде добре у державі, то до наступного Дня Києва ми зможемо представити свою роботу — 300-метрову сучасну й комфортну пляжну зону на острові. А вкупі з пішохідним мостом-хвилею, велодоріжками, спортивними та дитячими ігровими майданчиками, без торгівлі, це буде великий рекреаційний магніт для киян», — повідомив Вячеслав Савицький.

Він також розповів, що для острова створили дендроплан. Тут окрім збережених дерев та кущів будуть висаджені нові. Відвідувачів радуватимуть декоративні яблуні, рожева акація, і бузок та газони, що квітнуть усе літо.

До Дня Києва-2024 мають завершити облаштування Оболонського острова: що зміниться 1

Будівельники завершили зводити арки мосту у вигляді хвилі з обох сторін входу до Оболонської затоки. Готуються опори під найвищу частину арки-хвилі.
Міст ще не має пішохідного полотна, яке частково буде прикріплено вантами до найвищої арки. Нагадаємо, міст складатиметься з п’яти хвиль, загальною довжиною 160 метрів та шириною 4 метри. Конструкція буде підсвічуватись різними кольорами. Також, коли на мосту збиратиметься певна кількість людей — вмикатиметься музика. Завершити будівництво планують у 2024 році.

Коли у Києві відкриють першу частину Подільсько-Воскресенського мосту

Першу чергу будівництва Подільсько-Воскресенського мосту в Києві планують відкрити до кінця року. Відповідну інформацію надали в КМДА на запит Інформатора. 

Як йдеться у відповіді, замовником будівництва об'єкта "Будівництво Подільського мостового переходу через річку Дніпро в Києві" є комунальне підприємство "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва". Наразі ведуться роботи для забезпечення дорожнього руху та транспортного сполучення між правим та лівим берегами річки Дніпро через Подільський мостовий перехід.

"Забезпечення проїзду технологічного та спецтранспорту заплановано влаштувати до кінця поточного року. Питання організації роботи міського пасажирського транспорту загального користування через Подільський мостовий перехід на сьогодні опрацьовується усіма необхідними службами. За результатами громадськість проінформують додатково", - наголосив  заступник директора департаменту транспортної інфраструктури КМДА Богдан Клітченко.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.