Дісконект у мережі: київські контролери не можуть перевірити квитки через відсутність Інтернету

У Києві Цифровому пояснили, як діяти у випадку, коли контрольне обладнання не знаходить інформацію про сплату за проїзд

сплата за проїзд громадський транспорт
Доведеться показати контролеру інформацію про сплату в застосунку

Новий сервіс з оплати проїзду у громадському транспорті Києва за допомогою смартфонів працює впродовж літа - поки у бета-версії, тож виникають проблеми. Валідація проїзду у Києві Цифровому вже доступна на 20 автобусних маршрутах, але час від часу пасажири стикаються із перешкодами. Зокрема, зі зчитувальними пристроями у контролерів, які “не бачать”, що за проїзд сплачено.

Про таку проблему у групі “Транспорт Києва” у соцмережі розповів киянин Дмитро Пилипенко. За його словами, віртуальна оплата була здійснена в автобусі № 114 в 11.27, в 11.35 контролер перевірив qr-код контрольним пристроєм і отримав відповідь "квиток не знайдено". У відповідь на запитання, чому так відбувається та що робити у таких випадках, у Києві Цифровому зазначили, що зчитувальний пристрій контролера не завжди спрацьовує. Для підтвердження оплати у такому разі достатньо показати контролеру інформацію про сплату в застосунку.

До речі, пасажири припускають, що проблема у відсутності доступу до інтернету. За словами Дмитра, контролер перед контролем прикладає свій пристрій до валідатора в автобусі, щоб той отримав інформацію про валідовані квитки. А оскільки валідація йшла онлайн, а пристрій, скоріш за все, не має доступу до інтернету - тож інформацію про квиток він так і не отримав.

Нові цифрові сервіси та неможливість запровадити пересадковий квиток

Нагадаємо, Інформатор розповідав про те, що у Києві не відбудеться впровадження єдиного пересадкового квитка в громадському транспорті аж до моменту скасування дії правового режиму воєнного стану. Мова про одноразовий електронний квиток, який давав би право на необмежену кількість поїздок протягом певного часу з моменту придбання, за аналогією з тими, що існують в ряді європейських міст.

Також ми писали про плани додатка "Київ Цифровий" запровадити цифрові сервіси, що стануть у пригоді у наші буремні часи:

  • Мапа ментального здоров'я в застосунку "Київ Цифровий", яка дозволить користувачам знайти найближчі пункти надання психологічної допомоги.
  • Ментальна підтримка 24/7 допоможе отримати онлайн-консультацію психолога в будь-який час.
  • Портал вчителя, де вчителі можуть знайти методичні матеріали та рекомендації щодо питань психічного здоров'я учнів.
  • Бібліотека корисних посилань для Єдиного освітнього простору.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube