Динамо здобуло три очки у снігоболі проти Зорі

В рамках гри 21 туру УПЛ Динамо здолало Зорю - 2:0, матч відбувся на засніженому стадіоні імені Валерія Лобановського

Динамо Київ
Гравці киян здобули важливу перемогу. Фото: ФК Динамо Київ

В 21 турі УПЛ Динамо на своєму полі приймало луганську Зорю. Командам довелося грати на засніженій арені. Зоря виставила доволі експериментальний склад. Підопічні Шовковського здобули важку перемогу - 2:0.

Ванат проломив оборону Зорі

Звісно, що командам довелося грати у важких умовах. І здається це навіть пішло на користь гостям, які чимдуж оборонялися на своїй половині поля. Однак на 30-й хвилині Ванат влучно пробив у ближній кут та вивів Динамо вперед.

Вже за декілька хвилин Ванат міг оформити дубль. Однак воротар Зорі завадив збільшити гандикап господарів. 1:0 - важка перша половина для обох колективів.

Попов добив луганчан

У другому таймі домінація киян продовжилася. Підопічні Шовковського мали низку небезпечних моментів протягом гри. Однак жирну крапку у важкому протистоянні на 85-й хвилині поставив Попов, який точним ударом головою встановив кінцевий результат у матчі.

• Динамо - Зоря  2:0

Голи: Ванат (30), Попов (85)

Склад Динамо: 1. Бущан (к), 24. Тимчик (20. Караваєв, 46), 4. Попов, 32. Михавко, 2. Вівчаренко, 6. Бражко, 8. Шепелєв, 10. Шапаренко (18. Андрієвський, 82), 9. Волошин, 22. Кабаєв (30. Діалло, 89), 11. Ванат.

Склад Зорі: 1. Сапутін, 35. Капустян, 55. Джордан, 29. Токар, 10. Жуніор, 21. Башич (к), 4. Жан Клод, 51. Писаренко, 22. Мічін, 38. Долбнєв (18. Байрук, 90+1), 11. Ндур (80. Гільєрме, 79).

Попереджені: Шепелєв (52), Шапаренко (81).

Зоря вийшла на гру у дивному складі

Напередодні гри Динамо та Зорі з'явилася інформація, що гравці луганської команди планують бойкотувати гру, тому що клуб заборгував гравцям гроші. Згодом представник клубу Ігор Гузь спростував цю інформацію.

"Це неправда. У нас немає жодних заборгованостей по зарплаті, і не було ніколи. Я не знаю, звідки вони беруть цю інформацію" - заявив Ігор Гузь.

Все ж на гру з Динамо Зоря виставила доволі цікавий склад. Відразу п'ятеро гравців - захисники Єгор Капустян, Богдан Токар, півзахисники Євгеній Писаренко, Артем Долбнєв і нападник Аліун Ндур - провели свою дебютну гру в сезоні УПЛ.

А ось тут наша команда підбила спортивні підсумки минулого тижня. Коуч збірної України Сергій Ребров обрав футболістів, які вирушать на тренувальний збір перед матчами плей-оф відбору на Євро-2024. Водночас легендарний боксер Майк Тайсон вирішив повернутись у ринг, щоб знищити амбіції блогера-боксера. Про ці та інші події - детально в нашому огляді.

Раніше Інформатор повідомляв, що клуб легендарного Роналду вилетів з Ліги чемпіонів Азії. Португалець втратив шалений момент для голу, пробивши повз ворота з двох метрів.

Також ми повідомляли, що Шахтар відзаявив легендарного футболіста. Колишній гравець Барселони зник із заявки "гірників".