Верес відібрав очки в Динамо на останніх секундах - огляд матчу

В рамках 20 туру чемпіонату України рівненський Верес приймав на своєму полі Динамо Київ, матч закінчився з рахунком 1-1, Верес зумів забити з пенальті на останніх секундах

Динамо, Верес, Волошин
Верес зумів нав'язати жорстку боротьбу Динамо. Фото: ФК Верес

В матчі 20-го туру УПЛ підопічні Олександра Шовковського у виїздному протистоянні вийшли на поле проти рівненського Вереса. Поєдинок пройшов на стадіоні "Авангард". Початок матчу було відкладено через повітряну тривогу. Гравці Вереса зуміли відібрати очки у Динамо на останніх хвилинах матчу, фінальний результат - 1:1.

Перший тайм: кияни забили в контратаці

Першу доволі небезпечну атаку у грі провели гравці Вереса. Вже на 5-й хвилині Бущан був змушений рятувати свою команду. Однак відразу ж після цього кияни оформили успішну контратаку, яку влучним ударом завершив Волошин.

Згодом підопічні Шовковського взяли ініціативу до своїх рук. До кінця першої половини кияни створили, ще низку небезпечних моментів. Зокрема, Андрієвський влучив у поперечину, а потужний удар Шапаренка пролетів повз дальній кут.

Другий тайм: спасіння прийшло до господарів

У другій половині Верес на фоні шаленої підтримки своїх вболівальників почав створювати поодинокі небезпечні випади. Напруга в матчі збільшувалася щохвилини. Кінцівка гри виявилася доволі нервовою, команди намагалися змінити хід поєдинку та водночас не пропустити гол.

Із небезпечних моментів можна відмітити закидання "за комірець" Когуту на 88-й хвилині від Дубінчака. Водночас Кучеров на 91-й небезпечно пробив з меж штрафного майданчика. Бущан відбив.

Однак головна подія в матчі сталася на 90+9-й хвилині Мрвальєвич реалізував пенальті у ворота Динамо. Беніто порушив правила. Кияни втратили очки перед фінальним свистком. Але слід відзначити, що господарі поля таки переграли Динамо. Ось статистика матчу: удари по воротах - 8-9, в площину - 4-2.

Верес - Динамо 1:1

Гол: Волошин (5), Мрвальєвич (90+9, пен.)

Склад Вереса: Когут, Шевченко (Вовченко, 87), Жуліо Сезар, Кучеренко, Морозко, Банада (Кухарук, 46), Кучеров, Шастал, В.Шарай (Янаков, 60), Гайдучик (Шестаков, 67), Мрвальєвич.

Запасні: Паст, Сміян, Вовченко, Гакман, Кльоц, Світюха, Савчук, Баран, Шух.

Склад Динамо: Бущан, Дубінчак, Попов, Михавко, Караваєв, Шепелєв, Шапаренко, Андрієвський, Волошин (Дячук, 85), Кабаєв (Беніто, 85), Ванат.

Запасні: Нещерет, Моргун, Вівчаренко, Тимчик, Дячук, Діалло, Сирота, Біловар, Беніто, Пономаренко.

Арбітр: Дмитро Панчишин (Харків).

Як Динамо намагалися продати пану Тимошенку

Напередодні гри Динамо - Верес, народний депутат від партії "Європейська Солідарність" Олексій Гончаренко видав новину, яка викликала неабиякий резонанс в українському футболі. Гончаренко заявив, що має інформацію, нібито колишній заступник голови Офісу Президента Кирило Тимошенко збирається придбати Динамо у братів Суркісів.

Інформатор зв'язався з оточенням Тимошенка та передав йому питання, щодо можливості придбання клубу. Політик спростував ці чутки, які дуже його розвеселили.

Нагадаємо, що в минулому турі Динамо виявилося сильнішим за Чорноморець. Кияни здобули мінімальну перемогу на своєму полі. Єдиний м'яч у грі забив Шепелєв на 38-й хвилині.

Раніше Інформатор повідомляв, що головний тренер Реал Карло Анчелотті підозрюється в ухилянні від сплати податків. Також ми розповідали, що жіноча збірна Литви не гратиме проти росії.