Службові собаки Держмитслужби винюхали канабіс та гашиш у поштових відправленнях, завдяки чому правоохоронці затримали причетних до створення каналу постачання заборонених речовин до України
Київські митники запобігли ввезенню в країну 11 кг наркотиків. Канабіс та гашиш їхали до столиці з Таїланду з невеликим проміжком часу, відправники ховали наркотики всередині харчових продуктів. А знайти заборонені речовини вдалося завдяки нюху вівчарок Шарма та Харді, що працюють у столичній митній службі.
Про перехоплення посилок з наркотиками повідомляє Державна митна служба України. Там кажуть, що загальна вага канабісу та гашишу, що намагалися ввезти в Україну ділки, становить 11 кг. Канал постачання до Києва з Таїланду налагодили через поштові відправлення. Всього було 6 окремих партій, які надходили до України з невеликим проміжком часу, кажуть митники.
"Перші посилки з наркотиками виявили службові собаки митниці - бельгійські вівчарки Шарм та Харді. Решту відправлень з Таїланду митники вже тримали на контролі", - кажуть у Держмитслужбі України.
Посилки йшли за адресами отримувачів у Києві, Ірпені та Львові. Знахідки направили до лабораторії, саме там і встановили, що у міжнародних відправленнях були саме наркотичні засоби, обіг яких нині в Україні під забороною. Митники повідомили про знахідки правоохоронцям, і згодом спільно з ГУ СБУ у Києві та Київській області провели оперативні заходи, затримавши групу осіб, що причетні до каналів постачання наркотиків до України.
Нагадаємо, Інформатор розповідав про те, що київські митники затримали ексклюзивну скам’янілість при спробі незаконно переслати її за кордон. Під час перевірки міжнародного поштового відправлення, вони звернули увагу на незвичний шорсткий камінець з наростами. Митники скерували його до Національний науково-природничий музей НАН України. Там підтвердили – це унікальна знахідка.
Також ми писали про те, що столичні митники, оглядаючи міжнародне поштове відправлення, знайшли колекцію старих радянських журналів для фотографів. Ці журнали могли взяти з бібліотеки Вернадського. За висновком експертів, видання мають не лише культурну, а й історичну, художню та наукову цінність.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.