Басейну не буде: київський ресторан Sunset Terrace відмовився від будівництва у заказнику

Громадськість змусила рестораторів відмовитись від планів з облаштування відпочинкової зони із басейном на території, що має природоохоронний статус

Протасів Яр ресторан будівництво
Ресторан приніс вибачення через вирубку дерев і плани звести ресторан: кажуть, не знали, що ділянка входить до природного заказника

У Києві ресторан Sunset Terrace публічно відмовився від планів облаштувати зону відпочинку з басейном на території природного заказника "Протасів Яр". Зміна планів сталася, у тому числі, завдяки активістам, що не дозволили збудувати басейн у природоохоронній зоні. У закладі заявили, що не знали про природоохоронний статус ділянки, і пообіцяли прибрати все споруджене.

Про зміну планів заклад Sunset Terrace написав у соцмережах. Там зауважили, що просто не знали про те, що їхня будівля розташована на території природного заказника - і вже пообіцяли прибрати усе, що встигли збудувати на ділянці.

"Ми щиро перепрошуємо. Ми не знали, що будівля і прилегла ділянка входять до природного заказника. Усі елементи відпочинкової зони буде демонтовано", — зазначили у пресслужбі ресторану.

Це сталося після резонансу навколо вирубки дерев на території заказника. У червні місцеві мешканці зафіксували, як на спірній ділянці забудовник ТОВ "Протасів Яр" почав облаштовувати інфраструктуру для дозвілля — із басейном, кальянами, діджеями й алкоголем. Активісти пов’язали ініціативу з Sunset Terrace, що викликало хвилю критики в соцмережах.

У самому ресторані спочатку заявили, що пеньки та вирубки — результат негоди або раніше узгоджених робіт. За їхніми словами, одне дерево було аварійним, а територія забудови — це промзона, де "нікому не заважають". Втім, протести громади та позиція екоактивістів змусили керівництво Sunset Terrace змінити плани.

Як почався скандал: активісти розшукали свіжі пеньки

Нагадаємо, днями Інформатор писав про те, що у Києві активісти громадської організації "Захистимо Протасів Яр" заявили, що ресторан Sunset Terrace нібито почав вирубувати дерева на території ландшафтного заказника. Там має відкритися зона відпочинку з басейном під назвою Secret Beach in forest - секретний пляж у лісі. У закладі відкидають звинувачення та стверджують, що майданчик, де обладнали басейн, знаходиться у промзоні, а не на території заказника.

Також ми розповідали, що двом ділянкам землі на вулиці Амосова депутати намагаються змінити цільове призначення. Має змінитися і категорія - з земель житлової та громадської забудови на землі природно-заповідного та іншого природоохоронного призначення. А договір з компанією, що надала їх в суборенду фірмі одіозного дніпровського бізнесмена для будівництва житлово-торговельного комплексу з паркінгом, не продовжуватимуть. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити