Інформатор Київ

ВІЙНА

У Києві надали продуктову допомогу вже 20 відсоткам переселенців: де та як отримати продуктові набори

За останній тиждень кількість переселенців у столиці зросла майже на 50 відсотків і сягнула 145 тисяч. Усі переселенці з окупованих територій або з територій, де йдуть активні бойові дії, котрі зареєструвались у столиці як внутрішньо переміщені особи (ВПО), можуть отримати продуктові набори.

Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, передає Інформатор.

«Ми звертаємось до всіх переселенців, які зареєстровані в Києві як ВПО, щоб вони активізувались із отриманням продуктових наборів. На сьогодні отримано лише 30 тисяч, а враховуючи початок евакуації зі східних та південних регіонів, найближчими тижнями ми очікуємо збільшення звернень до ЦНАПів і соцслужб, тому наразі, коли поки що немає ажіотажу, найкращий час для реєстрації. Кожен переселенець може самостійно обрати, у якому районі реєструватися, але найменше людей реєструється у центральному ЦНАПі та в двох пунктах реєстрації Печерського району. Для реєстрації достатньо мати при собі документ, що посвідчує особу, індивідуальний податковий номер і довідку ВПО», – заявив Валентин Мондриївський.

Нагадаємо, що забезпечення продуктовими наборами внутрішньо переміщених осіб винятково з місць, де йдуть активні бойові дії, здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України.

На сьогодні записатись для отримання талону на продуктовий набір можна в 12-ти пунктах реєстрації після попередньої реєстрації в електронній черзі на сайті https://kyivcnap.gov.ua/ або в застосунку «Київ Цифровий». У 12 пунктах реєстрації працює понад 100 фахівців, а видачу продуктових наборів здійснює 31 пункт соціальної служби міста. Координує підготовку і видачу наборів Гуманітарний штаб Києва.

Адреси Центрів надання адміністративних послуг Києва

•       Центральний – вул. Дніпровська набережна, 19-Б;
•       Голосіївський район – проспект Голосіївський, 42;
•       Дарницький район – вул. С. Олійника, 21;
•       Деснянський район – проспект Маяковського, 29;
•       Дніпровський район – вул. Харківське шосе, 18;
•       Оболонський район – Оболонський проспект, 16;
•       Печерський район – вул. Лесі Українки, 7 та вул. Московська 5/2;
•       Подільський район – вул. Червонопільська, 14/14;
•       Святошинський район – проспект Перемоги, 97;
•       Солом’янський район – проспект Повітрофлотський, 41;
•       Шевченківський район – бульвар Тараса Шевченка, 26/4.

Всі новини про життя в Києві під час війни читайте в розділі— ВІЙНА.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Соломія Новосільська

Нагору