Киянин втратив з бонусного рахунку в ПриватБанку 41 576 гривень - що вирішив суд?

Киянин втратив з бонусного рахунку в ПриватБанку 41 576 гривень - що вирішив суд?

Читать на русском

Чоловік звертався до ПриватБанку зі скаргою-попередженням

Читать на русском
ПриватБанк
Чоловік вимагає ПриватБанк надати копію платіжного доручення від 4 травня 2022 року про перерахування коштів в сумі 41 576 гривень з його рахунку сторонній особі

Чоловік звертався до ПриватБанку зі скаргою-попередженням

ПриватБанк списав з бонусного рахунку чоловіка 41 576 гривень. Кошти переказали сторонній особі, він вимагає фінустанову надати копію платіжного доручення щодо цієї операції. Про це йдеться у рішенні Печерського районного суду Києва, опублікованого 19 квітня 2024 року. 

Чоловік звернувся до ПриватБанку зі скаргою-попередженням, в якому просив надати копію платіжного доручення від 4 травня 2022 року, яке, на його думку, є підробленим та за яким з рахунку перераховано кошти на рахунок сторонньої особи. У фінустанові вказують, що у них немає обов'язку надсилати платіжні документи клієнту про перерахування коштів з бонусного рахунку, адже вказані кошти йому не належать.

У рішенні Печерського районного суду Києва від 1 грудня 2022 року у справі встановлено, що 05.01.2017 року чоловік уклав з АТ «КБ «Приват Банк» договір про вклад «Депозит Плюс» строковий на 12 місяців з правом поповнення та із щомісячною виплатою процентів по вкладу за ставкою 18% річних. При цьому згідно з умовами додаткової угоди до договору окремі суми нарахованих процентів по вкладу в розмірі 2% річних щомісячно зараховувались на окремий бонусний банківський рахунок «Бонус Плюс». Він вказує, що у квітні 2022 року на бонусному рахунку було 41 576 гривень, однак ніяких доказів щодо підтвердження вказаних слів суду не надав. Після 30.04.2022 року всі кошти з бонусного рахунку в сумі 41 576 гривень за невідомих обставин зникли.

Зазначається, що банк було прийняв рішення щодо закриття програми «Бонус Плюс». Клієнти які бажали використати накопичені бонуси могли це зробити до 30.04.2022 року відповідно до умов програми «Бонус Плюс». Не використані клієнтами бонуси банк направив на рахунок Збройних сил України.

Що вирішив суд? 

Суд вирішив задовольнити позов чоловіка. Акціонерне товариство комерційний банк «ПриватБанк» зобов'язали надати клієнту копію платіжного доручення від 4 травня 2022 року про перерахування належних клієнту коштів в сумі 41 576 гривень з його рахунку сторонній особі.

"Суд приходить до висновку, що позивач, як клієнт банку, власник рахунку, споживач послуг, має право на отримання інформації щодо перерахування коштів з його рахунку у формі отримання копії платіжного доручення про здійснення такої операції, а відтак позов підлягає задоволенню", - наголосив суд. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.