Киянин у вагоні метро поцупив вогнегасник - яким було рішення суду

Читать на русском

На момент крадіжки у вагоні електропотяга Київського метрополітену пасажирів не було

Читать на русском
Метро
Киянин у вагоні електропотяга Київського метрополітену побачив закріплений на стінці вогнегасник, взяв його та попрямував на вихід зі станції "Лівобережна"

На момент крадіжки у вагоні електропотяга Київського метрополітену пасажирів не було

Чоловік у вагоні метро на станції "Лівобережна" від'єднав від кріплення вогнегасник за 922 гривень та попрямував на вихід. Його з викраденим майном зупинив працівник КП "Київський метрополітен". Громадянина визнали винним у вчиненні кримінального правопорушення та обрали покарання. Про це йдеться у вироку Дніпровського районного суду Києва, опублікованого 22 квітня 2024 року. 

21.01.2024 року приблизно о 22:52 чоловік перебуваючи у вагоні №5283 електропотягу Київського метрополітену, побачив поруч із собою закріплений на стінці вогнегасник, взяв його та вийшов. Однак його зупинив працівник метро. 

"Чоловік, дочекавшись прибуття електропотяга на станцію метро «Лівобережна» КП «Київський метрополітен», скориставшись відсутністю у вагоні пасажирів та тим, що за його діями ніхто зі сторонніх осіб не спостерігає, від'єднав від кріплення вогнегасник, вартістю 922 гривень та вийшов з вагона, попрямував на вихід з платформи вказаної станції метро та був затриманий працівником КП «Київський метрополітен»", - вказується у матеріалах справи. 

На судовому засіданні чоловік визнав себе винним. Він щиро покаявся та запевнив, що більше правопорушень вчиняти не буде, готовий понести покарання відповідно до законодавства України.

Рішення суду

Чоловіка визнали винуватим у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 15 ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України. Йому призначили покарання із застосуванням ст. 69 КК України, у вигляді позбавлення волі на строк 2 роки. На підставі ст. 75 КК України звільнили від відбування покарання у вигляді позбавлення волі з випробуванням з іспитовим строком на 1 рік. Відповідно до ст. 76 КК України він має періодично з'являтись для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації; повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання чи роботи; не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.