КП "Київський метрополітен" замовляє послуги з капремонту систем охоронної сигналізації, йдеться про закупівлю нового обладнання, яке встановлять на станціях усіх трьох ліній підземки
КП "Київський метрополітен" замовляє послуги з капремонту систем охоронної сигналізації. Загалом устаткування планують встановити на семи станціях підземки на усіх трьох лініях. З цією метою метрополітен готовий витратити 2,2 млн грн, але має свої умови: переможець тендеру має не лише встановити обладнання, а й навчити працівників підземки його програмувати та обслуговувати.
Про плани зі встановлення охоронної сигналізації йдеться у тендері, оголошеному КП "Київський метрополітен" 2 травня 2024-го. Наразі закупівля перебуває на стадії подання тендерних пропозицій, а, власне, сам аукціон відбудеться 14 травня після обіду. Наразі, судчи з даних на сайті Prozorro, на тендер ще ніхто не подався - втім, до 13 травня, коли збігає строк подання пропозицій, ще є час.
Як зазначено у тендерній документації, йдеться про капремонт сигналізації на таких станціях: "Шулявська", "Університет", "Арсенальна", "Академмістечко" (усі - на "червоній" лінії), а також "Либідська" на "синій" лінії, та "Сирець" і "Харківська" - на "зеленій". Переможець тендеру може не поспішати: у документах вказано також строк виконання робіт - не пізніше, ніж 31 грудня 2025 року.
Виконавцеві робіт треба буде здійснити монтаж та підключення нового обладнання, перевірити його працездатність, здати сигналізацію в експлуатацію. Після цього - навчити працівників метро, як обслуговувати і програмувати обладнання. За ці послуги загалом КП "Київський метрополітен" готове буде сплатити суму до 2,2 млн грн.
Нагадаємо, нещодавно Інформатор писав про те, що КП "Київський метрополітен" проведе перевірку найстарших вагонів, що досі їздять коліями київської підземки. Йдеться про більше, ніж 50 кузовів модифікацій, що випускалися у СРСР в 1960-1970-х роках. А за процедуру підприємство заплатить трохи менше, ніж 1 млн грн.
Також ми повідомляли, що київська підземка проведе перепідготовку співробітників, надавши їм другу професію - ліфтерів. Йдеться про загалом 10 осіб, яких будуть навчати на базі ТОВ "Центр охорони праці "Новатор сервіс". Ймовірно, вони будуть чергувати на кожній з десяти станцій підземки, обладнаних ліфтами. Вартість їхнього навчання становитиме 6,5 тис грн.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.