Жінка замовила в інтернет-магазині сукню, але товар прийшов поганої якості - чи виплатив суд Києва компенсацію у 15 тисяч гривень

Читать на русском

За словами жінки, при спробі повернути товар впродовж 14 календарних днів їй відмовили

Читать на русском
Суд Києва
Киянка вимагає від продавця компенсацію у розмірі 15 тисяч гривень, бо замовлена сукня виявилась неналежної якості та не підійшла за розміром

За словами жінки, при спробі повернути товар впродовж 14 календарних днів їй відмовили

Жінка замовила в інтернет-магазині одягу сукню, але не встигла приміряти її у поштовому відділенні. Вже вдома виявилось, що товар неналежної якості та не підійшов за розміром. Вона вимагає від продавця компенсацію у розмірі 15 тисяч гривень. Про це йдеться у рішенні Дарницького районного суду Києва, опублікованому 1 квітня 2024 року.

Жінка замовила в інтернет-магазині одягу та аксесуарів «Art De Lux» сукню у розмірі XL вартістю 835 гривень. 17 листопада 2023 року вона отримала замовлення та сплатила його вартість, включно з послугами доставки, у розмір 926 гривень. Вказала, що часу приміряти сукню у відділенні пошти не було, але вже вдома помітила, що розмір не підходить та товар неналежної якості.

За словами жінки, при спробі повернути товар впродовж 14 календарних днів їй відмовили. Внаслідок вищевказаних дій вона зазнала моральної шкоди, яку оцінила в 15 тисяч гривень.

Розгляд справи 

Жінка надала копію поштової квитанції, з якої вбачається, що посилка адресована не їй, а іншій особі. Крім того, неможливо визначити до якої саме посилки і товару вона відноситься.

Що вирішив суд? 

Суд вирішив відмовити жінці у задоволенні позову. Вона не отримає компенсацію у розмірі 15 тисяч гривень, адже не надала доказів.

"Доказів виникнення між позивачкою та відповідачем правовідносин з придбання, замовлення, перерахування суми вартості відповідного товару, не подано та не встановлено судом під час розгляду справи. За таких обставин, суд позбавлений можливості перевірити обставини, на які вона послалась у позові, у зв'язку з чим, не вбачає правових підстав для задоволення позову", - наголосив суд. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.